emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Неприємне забарвлення...

1 ч.

До нашого колеги Geo Leros додому приїхали співробітники Служби безпеки України. Сподіваюсь, що просити про допомогу у розслідуванні фактів можливої корупції у оприлюднених ним матеріалах. Бо інакше ця історія набуває неприємного забарвлення.

Дмитро Лінько Ви самі призначили Венедіктову і Баканова, які тепер будуть їздити до вас на обшуки. Реєструйте ТСК і починайте процедуру імпічменту Зеленському. Можливо тоді буде прощення вам. Інакше полетите разом з ним.

Олександр Старіш А коли "слуги народу" голосували за призначення Баканова, Авакова і Венедіктової, "неприємного забарвлення" не було?

Олексій Мазур Ви захищаєте Лероса від переслідувань в дусі 37-ого року і при цьому підтримуєте зеленського? Ви не розумієте, що це все одно як репресовані перед розстрілом вигукували "Да здравстувет товарищ сталин"? Ви свідомо не помічаєте СИСТЕМИ і коріння зла? Цар - хороший, боярє - погані? Ви що? Отямтеся! Сьогодні воронок приїхав до Лероса, а завтра це станеться з іншими! Не дарма ж ви назвалися "слугою народу", по-сталінськи. От і пожинаєте.
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments