emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Неприємне забарвлення...

1 ч.

До нашого колеги Geo Leros додому приїхали співробітники Служби безпеки України. Сподіваюсь, що просити про допомогу у розслідуванні фактів можливої корупції у оприлюднених ним матеріалах. Бо інакше ця історія набуває неприємного забарвлення.

Дмитро Лінько Ви самі призначили Венедіктову і Баканова, які тепер будуть їздити до вас на обшуки. Реєструйте ТСК і починайте процедуру імпічменту Зеленському. Можливо тоді буде прощення вам. Інакше полетите разом з ним.

Олександр Старіш А коли "слуги народу" голосували за призначення Баканова, Авакова і Венедіктової, "неприємного забарвлення" не було?

Олексій Мазур Ви захищаєте Лероса від переслідувань в дусі 37-ого року і при цьому підтримуєте зеленського? Ви не розумієте, що це все одно як репресовані перед розстрілом вигукували "Да здравстувет товарищ сталин"? Ви свідомо не помічаєте СИСТЕМИ і коріння зла? Цар - хороший, боярє - погані? Ви що? Отямтеся! Сьогодні воронок приїхав до Лероса, а завтра це станеться з іншими! Не дарма ж ви назвалися "слугою народу", по-сталінськи. От і пожинаєте.
Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments