emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Це вже було. Країна Рад

Валерій Прозапас

Це сталося - в "у Зеленського" (тм) заговорили про створення "координаційної ради з продовольчої безпеки".

Любов до гучних назв від "нових ліц" ми вже рік як спостерігаємо, але от результати їхніх пафосних ініціатив не можуть не турбувати, тому і в цьому випадку точно не обійдеться без подвоху.

Згадайте хоча б "штаб з порятунку промисловості" імені Мілованова, та його "фантастичні" результати.

Або запропоновану президентом програму "інвестиційна няня", з якимись дикими феодальними умовами кришування бізнесу замість забезпечення нормального функціонування законів.

Чи "національний штаб протидії коронавірусу" Гончарука - після створення якого зникли медичні маски і в промислових маштабах "законно" вивозилися захисні засоби.

Список можна продовжувати перелічувати до ранку: від "міністерств щастя" до "єдинорогів" та "інвесторів з Оману", але поєднує їх одне - повний нуль в реалізації, якщо не нанесення реальної шкоди.

Тепер вони взялися рятувати продовольчу безпеку створенням чергових ідіотських "рад" - ніби немає профільних міністерств і на крайній випадок РНБО.

Ці люди нездатні керувати державою.
Останнім профі був Андрєй Богдан, який викачав всі гроші на користь бородатого патрона, встановив вплив на частину судових та правоохоронних структур - і махнув собі на курорти.

Але є і хороші новини.

Кабмін зняв заборону на роботу під час карантину ломбардів та кредитних спілок - після реалізації "продовольчої безпеки" зуби не обов'язково можна буде складати на полицю, а нести прямо баригам, яких, як відомо, рік тому здєлалі вмєстє.

Зручно ж, все як в серіалі про "слуґу".

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments