emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

МЗС Росії та Єрмак

МЗС Росії опублікувало коментар щодо врегулювання «конфлікту на Донбасі». Серед іншого, в ньому є повідомлення і для Єрмака персонально.

Що варто прочитати між рядками коментаря Лаврова:

1. Кремль похвалив старання Єрмака за те, що він робив до 11 березня, бо увагу акцентовано на тому, що прогрес у переговорах відбувся в лютому-березні. Єрмак став головою ОПУ саме на початку лютого.
2. Наголошено, що сторонами конфлікту є Луганськ, Донецьк і Київ, але не Москва. МЗС Росії в своєму коментарі натякнуло, що Німеччина і Франція нібито визнають такий підхід.
3. Є м‘який стьоб над «нормандською четвіркою». Її названо «нормандським квартетом». В офіційні заяви Кремля нічого не потрапляє випадково. Це моде бути натяк на те, що на зміну неефективному «нормандському формату» має нарешті прийти Консультативна рада в Мінську.
4. Росія звинувачує у зриві своїх «мирних» ініціатив Берлін і Париж, які натиснули на Київ. Подаючи ситуацію під таким кутом, Москва ще раз наголошує, що Україна все ще перебуває під зовнішнім управлінням Заходу. Перекладання головної вини на Німеччину і Францію виводить з-під удару Єрмака і дає йому можливість реабілітуватися. Це російський сигнал загрузлому в корупції керівнику офісу Зеленського: старайся, товаришу, ми тобі даємо ще один шанс.

Саме тому слідкуймо за кожним словом і жестом цього «переговорника». Наше спільне завдання - якнвйшвидше відправити його у відставку.

Subscribe

 • Бідолашне СБУ...

  Alex N Alex Noyt 4 ч. · Баканов заявив що Медведчук в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік…

 • 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ.

  Кирило Стельмашов 1 ч · Serhiy Grigorovich: 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ. ТАКЕ ВЕЛИКЕ, СКЛАДНЕ І КОНТРОВЕРСІЙНЕ…

 • Побажання

  Юрій Гудименко 1 ч · А тепер Єрмака.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments