emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Адепти дефлоту

6 ч.

Схоже, що справжня битва за країну тільки починається. Адепти дефлоту підуть на будь-який злочин проти українського народу, тільки щоб повернути банк своєму господарю. Навіть за рахунок повного банкрутства держави та занурення її у хаос. Навіть за рахунок блокування роботи парламенту в умовах епідемії та необхідності прийняття швидких рішень.

Громадяни країни “Приват” пішли раніше второваним шляхом ОПЗЖ - вони вирішили затягнути розгляд законопроєкту про банки, подавши 5000 правок. В них є ще час для подачі додаткових правок і, не виключаю, їхня кількість може зрости до 10000.

Розглядати їхню “творчість” доведеться довго. За цей час вони, мабуть, розраховують залякати чи купити частину депутатів для того, щоб провалити голосування за банківський закон у другому читанні.

Але і ми не маємо наміру здаватись. Будемо розглядати правки, скільки знадобиться. За нами - громадянське суспільство, ветерани та волонтери, небайдужі громадяни та більшість в парламенті. Тож подивимося, хто кого.

До речі, друзі, ось за цим лінком – http://surl.li/boid результати голосування закону про банки в першому читанні. Поцікавтесь у тих, кого не було, хто утримався чи голосував проти, що саме стало мотивом не підтримати рятівний для країни законопроєкт. Пишіть їм у ФБ, на пошту, дзвоніть – депутати люблять увагу громадян. І обов’язково побажайте їм міцного здоров’я, щоб вони “раптом” не захворіли в день фінального голосування.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments