emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Державні генїї

Якщо я вірно зрозумів, в Україні (за даними на 2018 рік, лінк в коментах) було біля 640 тисяч працюючих людей у віці від 60 до 70 років.

Всім їм постановою №211 уряд фактично заборонив працювати (бо важко працювати, перебуваючи під домашнім арештом). І це під час економічної кризи, можливо, найбільшої в історії України.

Ще раз - в країні економічна криза, купа бізнесів не можуть працювати через карантин, сотні тисяч (мільйони?) людей без роботи, і на цьому тлі уряд тупо вилучає 640 тисяч чоловік з числа зайнятих, просто так.

Заступник міністра ВС Антон Геращенко каже неправду в ефірі Обозрєвателя.

"Разом з тим заступник міністра нагадав, що введені обмеження не стосуються роботи промислових підприємств і сільськогосподарських весняно-польових робіт. "Але всі підприємства закликаються до того, щоб всі їх співробітники були забезпечені засобами захисту органів дихання та намагалися мінімально впливати один на одного"

-- звісно, введені обмеження стосуються роботи промислових підприємств і сільськогосподарських весняно-польових робіт, бо з цих підприємств та робіт виключили біля 640 тисяч осіб віком 60-70 років, які там працювали.

Ці генії самі не розуміють, що ухвалили Від себе: ці генії, мабуть, виходять з того, що особи віком 60-70 рків є якимись ообливо потужніми джерелами поширення вірусу. Насправді ж, ці люди  лише більш вразливі для ускладнень. А поширють вірус вони, яж ніяк не білше, ніж і всі молодші. Можливо, навіть менше, бо відсутність симптомів у літньої людни  з більшою вирогідністю свідчить про її незараженість вірусом.

Державні ідіоти не здатні відбудовувати у своїх головах адекватні причинно- наслідкові зв*язки. Раз важче хворіє- значить й більше поширює. Отакий зв*язок у дурній голові виникає.

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments