emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Приборкання покірної

Валерій Прозапас

Вже колишній Генпрокурор Рябошапка чи не прямим текстом казав про спроби влади керувати справами в ручному режимі та безпосередньо впливати на процесуальні рішення.

Потім те саме підтверджував його заступник Чумак, натякаючи на тиск та політичне замовлення в просуванні юридично нікчемних документів досудового слідства.

Було очевидно, що акціонерам діючого президента не потрібні ніякі реформи правоохоронної системи - а зручні слухняні виконавці їхніх завдань.

Тому на посаду Генпрокурора і було призначено члена партії "слуґ" Вєнєдіктову, яка ще на посту в т.зв ДБР відмітилась призначенням в свої зами адвоката Януковича.

І тут вона розпочала з усунення від суспільно важливих справ авторитетного та професійного Віктора Трепака, який зокрема був куратором розслідування справ по розстрілу Майдану та нападу на Гандзюк.

За його словами, тепер слід очікувати відкату назад у реформуванні органів прокуратури, бо нове керівництво ставить під сумнів результати атестації та кадрового оновлення і виношує плани створення "апеляційної атестаційної комісії".
Уявіть кого через неї зможуть повернути на посади "новиє ліца".

Зміна заступників-кураторів по справам Майдану та Гандзюк на думку Трепака призведе до розбалансування слідства, чергового затягнення його строків та можливості появи в ньому політичної складової.

В підтвердження справедливості таких побоювань можна пригадати дивну ініціативу відмінити амністію майданівцям, від чого вже неприховано засмерділо старою доброю портновщіною.

Найгірше, що сама пані нова Генпрокурор напряму намагалася вказати Трепаку підготувати підозру по ще одній відомій справі, що виглядає прямим тиском та лише підтверджує опасіння про небезпеку перетворення Генпрокуратури на те, чим стало ДБР.

Схоже, на нас очікує спроба повернути органи прокуратури в часи підкилимних домовленостей та ручного керування.

Але те, що люди з цієї системи перестали мовчати і готові прямо виступати проти реваншу - це здобуток, який все ще дає надію.

Від себе: виявляється прокуратра  часів "100% свого прокурора" Рябошапки вимагає ще додаткового приборкання. Не всі примхи біснуватого Вови готові виконувати. Вони, будь ласка, готові забуцегарювати випадкових  людей на підставі наявності в них двох рук, двох ніг та однїє голови (точно як у вбивць!), аби Вова похизувався перед своїм бидло-електоратом. А от забуцегарювати Пороха за спробу збройного поваленння самого себе та риття тонелю Бомбей-Лондон ще бояться...

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments