emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Верховний шантажист

В Україні парламентська опозиція та великий бізнес, що має політичний вплив у парламенті, завжди шантажували президента і уряд за такою схемою:
"Хочете зробити щось добре для країни? а ми вам не дамо, якщо не домовитеся з нами. І хай країна постраждає, але виборці потім спитають з вас, нам же краще".

І правлячій владі, раз за разом, доводилося шукати своєрідний win-win - щоб щось-то здобули собі і країна, і оті шантажисти - через що потім цю ж владу зусибіч цькували за "договорняки".

Але, здається, ніхто ще не займався цим шантажем цинічніше і у настільки складний час для України, як це зараз робить Коломойський.

Від себе: Подейкують, що ІВЛ  шантажував всі влади тим, що повалить Приват й влаштує у такий спосіб революцію. Рішучий Порох його цього потужного важеля позбавив. А от мудрий нарід цю можливість Ігорю Варерійовичу майже повернув. Й все б було для ІВК гаразд, якби не підлий МВФ. Не виключаю, що й інші олігархи не в захваті від перспективи віддавати Вові кошти, аби той їх врешті решт віддавав Бєнє...

Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments