emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Верховний шантажист

В Україні парламентська опозиція та великий бізнес, що має політичний вплив у парламенті, завжди шантажували президента і уряд за такою схемою:
"Хочете зробити щось добре для країни? а ми вам не дамо, якщо не домовитеся з нами. І хай країна постраждає, але виборці потім спитають з вас, нам же краще".

І правлячій владі, раз за разом, доводилося шукати своєрідний win-win - щоб щось-то здобули собі і країна, і оті шантажисти - через що потім цю ж владу зусибіч цькували за "договорняки".

Але, здається, ніхто ще не займався цим шантажем цинічніше і у настільки складний час для України, як це зараз робить Коломойський.

Від себе: Подейкують, що ІВЛ  шантажував всі влади тим, що повалить Приват й влаштує у такий спосіб революцію. Рішучий Порох його цього потужного важеля позбавив. А от мудрий нарід цю можливість Ігорю Варерійовичу майже повернув. Й все б було для ІВК гаразд, якби не підлий МВФ. Не виключаю, що й інші олігархи не в захваті від перспективи віддавати Вові кошти, аби той їх врешті решт віддавав Бєнє...

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments