emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Держдєвочкі по виклику

Факт 1. Завтра суд по Привату. Апеляція на рішення судді Підпалого про депозити офшорок Суркісів. Ціна питання - 6,5 мільярдів гривень.
Факт 2. Представники Привату на суд по Привату потрапити не можуть.

Здавалося б, це нонсенс. Але так сталося не просто так. Так сталося, тому що апеляцію на рішення судді Підпалого подавав не Приват, а якійсь державний виконавець. Тобто Мінюст.
Фантастична спритність, і де вона обітає. Раптово, нікого не питаючи, державний виконавець проявляє всі ті якості, які ніколи не були притаманні вітчизняним державникам, тобто швидкість реакції, спритність, активність і ініціативу.
Я вітаю міністра Юстиції України Дениса Малюську, і сподіваюся, що стандартну таксу Коломойського для держдєвочєк по виклику в цьому питанні було збільшено з огляду на високий пост, який займає Денис, і розмір вигоди, яка світить Коломойському та Суркісам за цю малюську.

Тримайтеся, Денисе. 60 тисяч доларів - не ваш масштаб. Вимагайте хоча б 500 тисяч. Ви ж вламуєте державу на цілих 6,5 мільйярдів. Ви ж знаєте кричалку "Україна - понад усе"? Я впевнений, що знаєте. А "усе" - це дуже багато. Тому конкретний розмір "понад усе" не може становити менше 500 тисяч.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments