emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Переслідування попередньої влади

У цивілізованих країнах із крайньою підозрілістю ставляться, коли в державах напівдиких, де нормальної правоохоронної-судової системи немає, нова влада починає переслідувати очільників попередньої (випадок Януковича був винятком із правил). Якщо справ розслідується багато, а деякі з них відверто висмоктані з пальця (як от «зловживання» Порошенка при спецконфіскації мільярдів Януковича чи при направленні українських суден з одного азовського порту в інший, де законність дій української влади визнана міжнародним трибуналом), довір‘я до таких розслідувань стає ще менше. Коли оприлюднюються записи розмов керівника центрального правоохоронного органу країни, де чітко визнається, що справи проти екс-президента замовляються і керуються з ОПи, вірогідність, що до слідства хтось взагалі поставиться з повагою, падає до нуля. Коли екс-генпрокурор (донедавна 100-відсотково свій) розповідає, що на нього тиснули, аби підписав підозри Порошенкові, хоча там взагалі відсутня доказова база, довіра йде в конкретний мінус.
І тут на сцені з‘являється Венедиктова. Котра не просто має конфлікт інтересів (бо не пройшла конкурс до Верховного суду, щодо якого порушує справу проти Порошенка), а й намагається звинуватити екс-президента в зловживаннях - при тому, що європейці неодноразово визнавали конкурс до ВС зразком прозорості.
Знаєте, я думаю, Порошенко має радіти, що переслідувати його взялися такі відверті імбецили. Бо щойно тепер якесь із розслідувань почне прогресувати, Захід (через МВФ) затисне Янелохові яйця в лещата не гірше, ніж зараз це робиться через Коломойського

Від себе: переслідування попередньої влади, яка провела  чесні вибори,  їх програла та мирно пішла з кабінетів, це нищення однієї з головних засад, на яких тримається елкторальна демократія. Бо за такого сценарію,  чинна влада а
втоматично потрапяє  в глухий кут, коли їй не залишається іншого виходу ніж знищуати виборну деморатію та намагатися правити вічно. Інакше,  згодом доведеться теж йти у в*язницю.

Янукович, забуцегаривши Тимошенко та Луценка, спалив таким чином мости. Після цього, єдиним прийнятним шляхом для нього була побудова  диктатури й вічне правління. Ніякого діалогу з супільством та реальної електоральної демократії він не міг допустити. Отже, втеча була для нього єдиним виходом, який гарантував йому у майбутньому не попадання до в*язниці. Будь який інший сценарій у демократизованій Майданом Україні поміщав його під дамокловий меч арешту у майбутньому.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments