emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дискреція

“У законопроекті 5% нормальних норм, усе інше поставить на коліна нашу банківську систему, нівелює систему правосуддя, коли судове рішення буде нижчим за рішення Нацбанку чи Кабміну. Це порушення Конституції”, – вважає нардеп Поляков.

Це, до речі, наріжний камінь, чому Колмойського не влаштовує цей законопроект. Про це вже і Гетьманцев казав, до речі, і ще від багатьох пребагатьох людей Коломойського ця теза звучить постійно.

Розгадка одна. Коломойський хоче вирішувати в баришевських судах. Для нього важливо не дати позбавити баришевський суд "права на бєспрєдєл", коротенький, тимчасовий бєспрєдєл, коли на буквально пару днів, може тижнів, суд приймає ахуєвше рішення, потім воно відкатується, але поки воно працювало, твої хлопці вже взяли штурмом адмінбудівлю, спалили там усі бумаги і сидять, як королі.

Тому Гетьманцев вивчив слово "дискреція", а Поляков, який в усьому своєму житті подав 50 правок, а тут ГЛЯДЬ, і 6 тисяч, бо йому болить за право суда на піздєц. І не будь-який піздєц, а виключно піздєц стосовно банківської сфери.

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments