emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

В "кращих" традиціях незаконних притягнень майданівців у 2014 році

Прокурор по Майдану Сергій Горбатюк: "Висунення безпідставних звинувачень проти Тетяни Чорновіл - це ознаки злочину з боку представників правоохоронного органу, в "кращих" традиціях незаконних притягнень майданівців у 2014 році"

Я связался с экс-начальником специального управления по расследованию преступлений, совершенных в ходе Революции Достоинства Сергеем Горбатюком, вот его комментарий :

"Епізод загибелі працівника Офісу Партії регіонів Захарова розслідувався нашим підрозділом, проведені необхідні експертизи. Під час виникнення пожежі у будівлі офісу, його працівник Захаров мав можливість покинути будинок, перешкод для цього не було. Але він почав збирати носії записів камер спостереження (самостійно чи за чиєюсь вказівкою), щоб їх забрати.

Він загинув від отруєння димом від пожежі. Ще 18 лютого, коли його тіло було обстежено (при міністрі МВС Захарченко), не було встановлено ознак насильницької смерті. Причини загибелі підтверджені матеріалами справи і в цьому немає сумнівів.

Таким чином, підстав для висування підозри навіть у не навмисному вбивстві цієї особи, на мою думку немає.

Звинувачення ж на адресу Тетяни Чорновіл у навмисному вбивстві - безпідставні та не грунтуються на матеріалах провадження. Це їм протирічить. Більше того, підозру висунув не той підрозділ ДБР, який займається справами Майдану, а інше управління, що не займалося і не займається розслідуванням тих подій у сукупності.

Висунення безпідставних звинувачень проти Тетяни Чорновіл - це ознаки злочину з боку представників правоохоронного органу, в "кращих" традиціях незаконних притягнень майданівців у 2014 році".

Правовую ответственность за незаконные обвинения Татьяны Чорновил несет непосредственно глава Киевского теруправления ГБР Руслан Марчук.

Политическую ответственность несет президент Владимир Зеленский, который одобрил назначение заместителем главы ГБР адвоката Януковича Бабикова, и содействует экс-главе АП Януковича Андрею Портнову в политическом влиянии на ГБР.

Обвинения против Чорновил - это не законность, это полный правовой беспредел. И это прямая угроза и обвинения против всех участников Майдана. Создан прецедент, когда абсолютно без всяких оснований можно предъявить обвинение любому человеку, который участвовал в Революции.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments