emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"ПАРТІЯ ЖРАТВИ"

"ПАРТІЯ ЖРАТВИ"
Саме такою насправді є "ідеологія" партії "Слуга народу".
Про що відверто і заявив представник СН Олександр Качура в інтерв'ю ЛБ:

"Для меня идеология партии - это полный холодильник у людей (...) это центристская идеология в ее более современном понимании (...) главной нашей целью является улучшение жизни граждан. Это и есть наша идеология, простыми словами." (https://bit.ly/3a0XoKn)

Таке враження, що цей кандидат юридичних наук і дипломований політолог справді тупо не розуміє зв'язку між добробутом і націєтворенням, соціальним капіталом, геополітикою та іншими "високими матеріями".

А також безсоромно - хоча, може, і несвідомо - цитує... програмні документи КПРС 1970-1980-х років, в яких ця партія описувала свою "головну мету" майже цими словами (ну наприклад: "Главная задача десятой пятилетки состоит в последовательном осуществлении курса Коммунистической партии на подъем материального и культурного уровня жизни народа").

"Как вы яхту назовете" (а назва партії "Слуга народу", нагадаю, запозичена з промови Сталіна, який і ввів цей біблійний вираз в політичний лексикон 20 століття), "так она и поплывет". Назад у пізній совок.

Я вам, пане Качура, відкрию велику політологічну таємницю. Політик, який не має іншої мети, крім "повного холодильника" своїх співгромадян, насправді ніколи не допоможе їм досягти цієї мети.

Окремі індивіди справді можуть не прагнути в житті нічого, крім "повного холодильника", і успішно здобути цю свою блакитну мрію. Але - за виключно рахунок зубожіння інших: тобто, збагачуючись не разом із ними, а їхнім коштом.

Натомість людська спільнота може поліпшити свій добробут лише прагнучи чогось більшого за "повний холодильник".

На жаль, пане Качура, це не про більшість ваших виборців. Бо вони, як і ви, забули, що совок помер саме тоді, коли остаточно виродився в "ідеологію подальшого заповнення холодильника". Закінчилося це порожніми полицями магазинів і повною дезінтеграцією спільноти під назвою "радянський народ". Україні, під проводом партії з такою ідеологією, також не світить щось краще.

P.S. В коментах підказали, що пан Качура досі є керівником відокремленого підрозділу Медведчуківського ВГО "Український вибір". Ну, тоді з совком все ясно. От же ж гнида.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments