emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Незрівняна Таня

Дякую за підтримку. Цілу хвилю підтримки. Це не просто підтримка - це підтримка СВОЇХ, яка (я впевнена!) вирішила мою долю. Відчуваю, ви мене порятували. Щоби там не витворили зі мною в справі за Майдан, але я вже не потону... Коли я говорю про "своїх", я маю на увазі ідеологічно тих, які можуть сказати: "Я не вата, я в партії супротиву, а не в партії капітуляції".

"Свої", ви по різному до мене ставитесь, інколи несправедливо занадто добре, частіше несправедливо занадто погано (повірте, це переважно наслідок того, що в інформаційному просторі на мене було вилито дуже багато бруду). Але навіть останні однаково мене підтримали, щоб порятувати. Це, насправді, шляхетно.

Вибачте за помилки. Вони в мене, звісно, були, і певно деякі я ще навіть не усвідомила. Вибачте, що часто не могла достукатись до вас з позицією і діями, які, впевнена, були правильними, але не так сприйнятими.

Зрештою, всі ми різні, але ми в одному окопі, з однієї спільною позицією української державності - це вирішальне!

А ще, віра в ЛЮДЕЙ... В мене чомусь так буває, що коли в житті особливо важко - я опиняюсь одна, мене тотально ігнорять. Ті, кому я допомагала, відмовляють в допомозі й підтримці. Але, коли ще важче, просто тону, навколо з'являються різні ЛЮДИ - багато людей, і витягають.

Зараз знову так.

Дякую, ви мене витягли. Можливо, завтра ми знову один одного не зрозуміємо. Проте, ми в одному окопі, і впевнена - від кожного з нас є користь. Дякую!

Subscribe

 • Спам

  Валерій Прозапас 1 ч · Зеленський через пресу Путіну: - А давайте ми вам надамо знижку 50%…

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments