emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Таня, тримайся!

Є один позитив в репресіях. В моїй справі є висновки судово –психіатричної експертизи, що я психічно здорова. Так, я знаю, що таке емоції. Проте для політика це комплімент. Виживати в традиційному ареалі соціопатів, якою є політика, особинам з совістю і почуттями майже подвиг. І хоча ця експертиза також дозволяє мене закрити в тюрму, вона нарешті покладе край всім цим брудним інсинуаціям про моє психічне здоров’я. Чому я рада..

На психіатричну експертизу слідство мене відправило , ще місяць тому в рамках іншої кримінальної справи, де потерпілий - шаріївський провокатор. Я думала, що це було з розряду морального катування. Адже не було підстав відправляти мене на експертизу: я військовозобовязана, офіцер - артилерист, в резерві 54 бригади, здавала кілограми тестів в Університеті оборони і проходила психіатра у військкоматі. А виявилося ця експертиза слідству була потрібна, для звинувачень мене за участь в Революції Гідності, бо там серйозні статті. І тут слідство можна зрозуміти. Проте, хочу сказати слідчим, що це було підло і принизливо робити таку експертизу мені в контексті справи потерпілого провокатора з Партії Шарія.

Нагадаю, мене звинувачують в тому, що я перешкоджала журналістській діяльності, провокатора з Партії Шарія, того що відомий, як «облитий уриною». «Перешкода» моя полягала в тому, що я вихопила його телефон, яким він вів відео зйомку, а через мить повернула.
Хто такі провокатори Шарія, і як вони чіпляються до політиків «Європейської солідарності» давно відомо... Вибачте, але протидія журналістській діяльності не має нічого спільного з захистом честі і гідності, коли телефони цих «шаріївців» доводиться ловити буквально під спідницею.
Тому зрозумійте, як було принизливо в цій справі мені йти на психіатричну експертизу. Проте я пішла, бо моя відмова викликала би нову хвилю брехливих звинувачень.

Особливо це було принизливо, тому що конкретно Шарій в 20012 році був джерелом розповсюдження проти мене сфальсифікованих довідок, що буцім то я лікувалася в психлікарні. При чому схоже, що він це робив на замовлення Портнова, адже той зразу їх підхоплював і коментував.
Це була помста влади мені за мій «візит» через паркан в Міжгір’я в 2012 році. Я тоді зробила зйомку розкошів Януковича, при чому не як журналіст, а як політик під гаслом, «якщо пройшла одна, пройдуть і тисячі, жодні паркани не зупинять народ». У відповідь в інтернеті було розповсюджено аж три фальшивих документи про моє перебування на стаціонарі психлікарні. Однак, що цікаво, особливо «популярні» ці довідки стали після Майдану, коли я присвятила себе боротьбі за конфіскацію активів Януковича.
Я навіть була змушена робити запити в лікарні, щоб заперечити. Проте, це не допомогло, це ж такий був кайф для нашого інформаційного поля вішати на відому людину ярлик «дурки».

Проте іронія долі – Портнов сам довідку намалював, розкрутив, і сам зараз є попихачем кримінальної справи проти мене, де я потрібна психічно здоровою, щоб наді мною знущатися в тюрмі.

Але якщо спитати мене, що гірше, скажу, що не має нічого гіршого за паплюження. Тому я рада, що репресії мене реабілітують в цьому контексті. Бо для психічно здорової людини це серйозна травма, коли на тебе навішують ярлики, і в звичайній щирості та відкритості хочуть бачити діагноз.
Публікую антидовідки. Фальшиві довідки можете знайти у фейсбуці Портнова.

Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments