emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Абинепорошенко-2"

"Абинепорошенко-2"
За останні дні бачив кілька дописів практично однакового змісту (найсвіжіший - Сергій Гайдай, https://bit.ly/2K0xoUP).
Суть така: Зекоманда недоумки, вони ведуть країну до прірви, але у тому, що ми вибрали Зекоманду, винна попередня влада.
У чому суть цієї інформаційної хвилі?
1. Хай би що сталося з країною, виборці Зеленського ні в чому не винні. (І читають це з великою вдячністю!)у і Пороз руйнува світу мрію
2. "Якщо не Зеленський" (а раптом його владі скоро край?), то в жодному разі не будь-хто з попередньої влади. (Байдуже що "попередня влада", крім Януковича, "до прірви" країну все ж таки не вела; обирайте краще нових недоумків, але не дай Боже не когось з тих, хто при владі вже був!)
3. Попередня влада була не такою ідеальною, як ми хотіли, і не побудувала нам "ідеальну державу" під ключ, тому хай краще прірва, ніж те, що було до Зекоманди. (Коломойський привітно посміхається.)

Перекладаючи простою мовою:
"Назло бабушке уши отморозим, а заодно и руки-ноги тоже, но это все бабушка виновата: почему она не лучшая бабушка в мире?"

Діагноз: патерналізм навиворіт. Підліткова психологія. Народу заходить аж бігом.руйну

Від себе: Справа в тому, що "нарід" хоче, аби було державне рабство. Але рабовласниками щоб були світлі ельфи-голобородьки, які піклувалися б про рабів більше ніж про саміх себе. Кожний історичний цикл доводить, що останнє не є можливим. Раболасниками  стають  або державні вори ( у кращому випадку), або маньяки-садісти (у гіршому випадку), які тільки розстрілювати люблять. Розчарування народу у результаті чергового історичного катаклізму не знищує  рожевої мрії -бути рабами світлих ельфів. За оту мрію вони й тримаються. Чекають на нових кандидатів в ельфи. А переглядати загальну концепцію не бажають.

Порошенко ж оірєнтувався на інших.  На тих, хто самі хочуть будувати своє життя, а від держави чекають невтручання та, бажано, відкриття нових вимірів свободи (типу, безвіз). Через це, отой "нарід",  по- перше, перетворювався на людей другого сорту, а, по -друге, успіх іншої моделі життя руйнував світлу мрію. За це вони Пороха й невавидять. Й з позицій своєї картини життя вони мають рацію.

А різні спритні шахраї гайдаї все це чудово розуміють й будуть на цьому маніпулятивні технології

Subscribe

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Сказане й не сказане

  Валерій Прозапас 31 мин. · "Ми розуміємо, що питання повернення Донбасу і питання тиші на Добасі,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments