emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Хороша новина і ще краща

Хочу всім подякувати за підтримку. Так, ця підтримка особисто мене рятує. "Рятує" в буквальному сенсі, але справа не в мені. Це була підтримка не мене особисто, а всіх без виключення майданівців і ширше - всіх у кого є почуття НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ. Моя справа - послаблення наших позиції в нашій державі. Моя справа була атака на всю умовну партію супротиву від умовно партії капітуляції, яка зараз при владі.

А тепер хороша новина і ще краща.

Хороша новина- зараз маємо маленьку тактичну перемогу - я з такою статтею, де "вишка" не лише не в тюрмі, а повністю вільна, якщо не вважати на особливі умови карантину.
А тепер дуже хороша новина. Коли це все тільки закрутилося я подумала, що моя справа стане каталізатором дуже потрібних Україні процесів. "Зелені" з класу найпростіших -амеба при владі, яка не здатна до державної діяльність через відсутність нервової системи. Однак наша зелена амеба - мутант. Так сталося, що позаяк її вирощували в пробірці Коломойського вона отримала стержень складений зі шмаття влади януковича, який має потенцію і вектор. От чому зелена влада вперто і по-дурному на недолугих ложноніжках суне у напрямку капітуляції.
Так от, я зробила припущення, що моя справа стане каталізатором внутрішніх процесів очищення "зелені" від цього антимайданівського стержня, і далі до заміни на інший стержень з адептів умовної партії супротиву. І тоді цю амебу можна потерпіти до наступних виборів. Однак вчора показало, що ситуація набагато краща. Не має у амеби антимайданівського стержня. Тобто це не стержень, а якесь клаптя янучарське теж не здатне на системну роботу. Тому тепер справа тільки за імплантацією в амебу нового стержня - нервової системи, що має імпульси супротиву. Умовна партія супротиву отримала шанс стати нервовою системою примітивної амеби. Тоді і Україна випливе і амебі буде добре. Цю теоретичну лекцію ілюструю практичними кроками - ставлю вчорашнє фото з під Печерського суду.


На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

Subscribe

 • Но есть и хорошие новости...

  Николай Подосокорский Россия и Сьерра-Леоне подписали сегодня совместное заявление о неразмещении первыми оружия в космосе. «Это еще…

 • Товарищу Авакову

  Nana Voitenko 12 ч. · Показали прекрасный телеграм-канал "Старик Богомолец" - @bogomoletz…

 • Детективная история

  Печерский холм ​​ 🏛️Вокруг канала "Первый независимый", который собрал кадры закрытых каналов ZIK, NEWSONE и 112, и который сегодня…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments