emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ось що...

Момент істини. Шабунівська суддя Батрин відмовила у відводі портновського судді Вовка. Завтра, 16 квітня о 9.30 Вовк буде обирати мені міру запобіжного заходу.

А тепер акцентую увагу на присвійних прикметниках: я кажу "шабунівська суддя", бо так і є. Доказ - вона отримувала доходи від Центру протидії корупції Шабуніна.

Тобто, "вовкам" мене згодовують наші так звані "антикорупціонери", які були такими голосними і незламними борцями за Порошенка, а тепер пропали геть...

Тепер найчесніша суддя в рейтингу Шабуніна не побачила конфлікту інтересів і загрози правосуддю в тому, що мене судитиме Вовк. Хоча, для Батрин не секрет, що саме суддя Вовк в серпні 2019 року присудив Портнову виплату з держбюджету в розмірі 8 млн.грн... моральної компенсації.

Також для Батрін не секрет, що Портнов є моїм особистим ворогом. Отож, суддя була обізнана, що існує загроза помсти мені Портновим через Вовка, але відмовила у відводі.

Що я тут хочу сказати: Вовк так Вовк. Я вовків не боюсь. Більш того, це дуже добре, що ці персонажі дурні та жадібні. В майбутній кримінальній справі проти Портнова і Вовка вже є збитки - 8 млн., і я в недалекому майбутньому проконтролюю, щоб ця справа не загубилась.

На фото доказ, що Шабунін і Батрін разом отримували дохід від ЦПК. Шабунін як керівник, а Батрин як суддя, типу за лекції...

Нет описания фото.

Vitaliy Shabunin Тетяно, ось мій пост про незаконність вашого переслідування https://bit.ly/3bbhLGb.
При цьому, він не знімає моїх обгрунтованих сумнів щодо адекватності сприйняття вами реальності.

Тетяна Чорновол Від осіб що працювали на ворога і перешкоджали конфіскації активів Януковича мені підтримки не потрібно. І як вам рішення вашої судді. Супер?

Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments