emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дебільно-Брехливе Розслідування (ДБР)

Сьогодні на суді вперше прочитала підозру, бо я ж то знаю, що не причетна до трагедії - смерті громадянина Захарова. Я особисто опікувалася евакуацією працівників офісу Партії Регіонів. Навіть ті куці дані, які є в матеріалах справи надані мені в клопотанні про запобіжний захід свідчать, що гр.Захаров чомусь зайшов в задимлене приміщення після того, як активістів Майдану там вже не було, пожежа була погашена пожежниками і територія була занята беркутом і озброєними тітушками.
В підозрі на мене вішають цю смерть без будь-яких доказів і причинно-наслідкових звя'зків.
А тепер про мотив в підозрі. В першому абзаці мета моїх дій- "проникнення" в офіс ПР. Підтверджую. Проте в наступному абзаці слідство стверджує без будь яких доказів, що мої дії були "спрямовані на умисне протиправне заподіяння смерті іншим людям", в наступному абзаці знову з "метою умисного протиправного заподіяння смерті охоронцям та іншим співробітникам Центрального апарату " "Партії Регіонів". Тобто це вже звинувачення в замаху на масові вбивства? Як цей мотив, встановлений слідством без жодного доказу, узгоджується з численним відео в інтернеті, де я захищаю працівників офісу ПР від самосуду майданівців.

Volodymyr Ariev был в прямом эфире — с Максимом Саврасовым и ещё 7.
2 ч.

Прокурори вимагають цілодобовий домашній арешт для Тетяни Чорновол, бо вважають що вона може вплинути на покази потерпілого. Того, який загинув в офісі ПР і через якого Чорновол намагаються засудити. Сюр і ганьба. Суд, ДБР і прокуратура інструменти в руках реваншистів.

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments