emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Найчесніші й найвідважніші

5 ч.

Колись Порох на прес-конференції шанобливо звернувся до журналістки "моя дорогенька" - і наступного ж дня купа її охоплених праведним гнівом кулєґ бігали в футболках з ідіотським написом "я тобі не дорогенька".

Тетяну Чорновол запакували під домашній арешт за абсурдним звинуваченням, і публічно готувалися до цього пару тижнів - спільнота найчесніших найвідважніших борців з "режимом бариґ" сидить на дупі рівно.

Чомусь немає підтримки її розслідувань, флешмобів "Що робилося в Омані?", ""Чому судами керує Портнов?" обурених бійців за свободу слова.

І найвідважніші спілки професійних активістів мовчать, і колективна т.зв. "Українська правда" щось бліє про "кодекс дон Кіхота", впритул не помічаючи клоунократію та реванш.

Сором'язливо кивають на те, що до Тетяни "многа вапросав" та взагалі вона "якась дивна", хоча всі чудово розуміють, що справа не в ній, а в наступі на пам'ять про зиму 2014 року.

Страшно підтримувати Майдан, коли це не приносить особистої вигоди, правда?)

До речі, є деталь.

Всі його неформальні лідери, включно з молодим міністром, висказались проти ганебних дій ДБР ...крім мера Кличка.
А його ж в разі чого запросто можна притягнути до суду за тією ж логікою, що і Чорновол.

Сподіваюсь, мовчання не затягнеться надовго, і не тільки через загрозу потрапити під каток реваншу, бо виглядає паршиво.

Всі вскриються.
Почекаємо.

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments