emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

500 баксів

Луценко пробув Генпрокурором десь три роки. Враховуючи, що загальна вартість конфіскованих та повернених державі за цей період прокуратурою активів складає 4 мільярди баксів, то виходить, що в середньому на квартал підлеглі «порошенківського кума, гаркавого Луцика, алкаша без освіти» щоквартально «добували» для країни понад 100 мільйонів доларів. І весь цей час у країні не залишалося праски чи міксера, з яких не доносилося б несамовите виття про жахливу владу бариг, які не борються з корупцією. Єдиною антикорупційною надією проголошувалися НАБУ та нові обличчя (зеленої влади).
Пройшов рік після перемоги Зеленського на виборах і понад півроку після взяття ним парламенту. Казначейство повідомило, що за перший квартал 2020 воно отримало конфіскованих коштів (як результат роботи всіх разом правоохоронних органів) трохи більше п‘ятисот баксів. І що? «На всіх язиках все мовчить - бо благоденствує».
Дорогі українські журналісти, грантові антикорупційні активісти та їхні покровителі з числа дипломатів, котрі так доклалися до створення Україні образу найкорумпованішої держави світу, а зараз позапихали в сраку один одному свої роздвоєні язики! Ви безчесні лицемірні продажні підараси, які поставили Україну на межу виживання, і я не думаю, що зможу колись це забути. Як і багато інших українців
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments