emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Умисні підпали

1 ч.

Вчора моі колеги по фракції Бондар Михайло і Микола Величковичз‘їздили в саме пекло на Житомирщині і відвезли допомогу від фракціїЄвропейська Солідарність пожежним і постраждалим. У людей погоріли хати. В коментарях відео і воно страшне.

Є одне спостереження. Масштаби, кількість займань і локалізація свідчать про одне: є умисні підпали, адже в багатьох місцях полів з сухою травою нема і близько.

Президент має не тікати в Закарпаття і не барахтатися у теплих ваннах Шустера, а займатися прямим конституційним обов‘язком - безпекою країни. Скликати РНБО, посилювати антидиверсійні заходи. Бо сценарій, який хочуть втілити палії, явно не потрібен особисто Зеленському, про Україну вже навіть не кажу.

Але для того, щоб це побачити, треба хоча б розуміти наслідки. Епідемія коронавірусу і забруднене повітря дають синергію, про це пишуть аналітики World Economic Forum (посилання в коментарях). Соціальні і політичні наслідки розгубленості і бездіяльності влади? А здогадайтеся самі.

Дестабілізація України в умовах локдауну цивілізованого світу відчиняє вікно можливостей для російського агресора і п‘ятої колони. Переслідування патріотів - з того ж масштабного антиукраїнського сценарію, що і підпали.

Але президентом в настільки складний час, на жаль, працює абсолютно неготовий для цієї посади аматор.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments