emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Новини під домашнім арештом

Новини під домашнім арештом.
Влада не виконує рішення суду - електронний браслет мені не одягли. Чому? Ха-ха. Не має браслетів... Продали в Китай разом з масками? Ця "зелень" нікчемна ні на що не здатна. Бачте, репресіями вони зайнялися, а браслетами не запаслися. Чи то справді втекти в ДНР партизанити в тилу ворога...
Це ще не всі новини. Під домашнім арештом багато всього відбувається.
Прибирала результати обшуку в шафі з паперами. Це велика шафа, де я складаю все над чим колись працювала, і я туди зазвичай боюся заглядати, бо минуле затягує. А тут змушена була. Випав мені на очі один документик, який шукала в свій час. Бо він - не розгадана загадка. Одна з причин чому мене вбивали на Майдані. Дуже інтригуюче...Зацініть самі.

Почну з того, що в час Майдану, акурат перед замахом на мене, я влізла на одне шикарне будівнитво і викрала звідти будівельнім документи. За моєю інформацією це будувалося нове "Міжгіря" Януковича. І за моєю інформацією, саме це стало останьою краплею для прийняття остаточного рішення, щодо моєї ліквідації.Однак зараз цей маєток відомий, як власність Юрія Іванющенка.

Однак не все так просто. І це підтверджує папірець з минулого, що випав на мене.

Знайшла я цей папірець в 2014 році під час "обшуку" в офісі будівельної фірми ЕДІТЕПЕ, що будувала той розкішний маєток Іванющенка в Конча-Заспі. Потрапила я в цей офіс, коли погналася разом з активістами Майдану за "тітушками". Це були перші дні після втечі Януковича. Тітушки тікали, відстрілювалися, і нарешті закрилися в якомусь приміщені. Ми, двері виламали, хлопів спіймали, шляхетно передали в руки міліції подільського району. Нікого я не вбивала. Це я через 115 статтю тепер змушена завжди уточнювати таку деталь.
Однак повернусь до теми. Коли пристрасті вляглися, ямрозирнулася, то побачила на стінах приміщення презентацію знайомого маєтку в Конча-Заспі і символіку булівельної фірми. А на столі в кабінеті директора я знайшла дуже цікавий документ, який публікую - Проект постанови Кабінету Міністрів Про утворення Державної фінансової установи "Державний фонд сприяння будівництва Головної резиденції Президента України "Будинок Президента України". Цікаво, що фінансування цього фонду було, як з державних так і приватних джерел.

Для мене особисто це свідчення, що те, що ми знаємо, як " маєток Іванющенка" будувалося для Януковича. І що паралельно з будівництвом готувалася схема для легалізації маєтку, як державної резиденції, а також для компенсації витрачених коштів за рахунок держави. Тобто Майдан зупинив розкрадання на чергове Міжгір'я.

Разом з тим, якби вони встигли почати схему, можна було би конфіскувати цей маєток по справі Януковича... А так мій документик ні до чого не пришиєш. Чи може в кого є якісь ідеї?

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments