emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Слушні питання

чому версія про навмисні підпали лісів розглядається в другу чергу, а на перше місце ставлять масову шизу селян, які от просто заповзялись попалити все в радіусі 200 км навколо столиці (і в столиці)?
у нас немає війни? ніхто не може влаштовувати диверсії, еге ж?
а може здійснити підпали важче, ніж підкласти бомби під машину, наприклад? так же затруднено дістати вогонь, як вибухівку?
або може наш ворог настільки шляхетний, що думка послабити дуже дешевим способом український державний бюджет і збільшити хаос при слабкій і анемічній владі, з підвищеною нервозністю населення із-за карантину і епідемії - ніколи не прийде росіянам в голову?
Та ще й заодно внести ще одну лінію розколу, налаштувавши проти селян містян йому теж не може прийти в голову? Росіяни ж ніколи подібним не займаються, так?

А ще скажіть. А як так виходить, що українська філія РПЦ так наполегливо ризикує своїм і чужим здоров'ям, кладучи з прибором на карантин в країні в той час, як навіть її патріарх Кіріл закликав сидіти вдома віруючих?
Кіріл їм став з якогось дива "не указ"? Слухняні в усьому, російські більші за самих росіян - вони тут раптом бунтують проти свого ж начальства?
Не вірю в це свято неслухняності.

Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment