emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ave, Pastor!Христос Воскрес!


Александр ТурчиновДорогі друзі, брати і сестри, вітаю вас з великим, світлим святом Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

Наш Господь за нас страждав на Голгофському хресті. Але Син Божий переміг смерть. Він Воскрес, даруючи нам спасіння, воскресіння і вічне життя.

Як зараз, так і 2000 років тому, не всі повірили в реальність цієї головної події в історії людства. Навіть Апостоли не сприйняли звістку про воскресіння Месії. Тільки зустріч з воскреслим Христом повністю змінила Його учнів. Перелякані, розгублені і слабкі - перетворилися на справжніх героїв. Їх вже не могли залякати і зупинити переслідування, в’язниці, тортури, катування і навіть жахливі страти. Вони безстрашно понесли по всьому світу благу звістку про перемогу над смертю та Воскресіння Господнє.

Апостоли донесли до мільйонів Правду, яка через століття дійшла і до нас. Правду, яка зцілює зневірені спустошені серця, даруючи неймовірну силу і розкриваючи сенс життя; Правду, що вбиває страх і перемагає смерть; Правду, що вщент руйнує пихаті жорстокі імперії та розбудовує великі держави.

Кожен повинен прийняти рішення, що обрати - віру або страх, свободу або рабство, безсмертя або неминучу смерть. Пандемії, війни, кризи та катаклізми - це лише наслідки спроб людства жити без Бога, поклонятися тварям замість Творця.

Тільки наш Господь може привести нас до великої і славної Перемоги. Треба тільки повірити і прийняти Його. Він любить нас і ще чекає. Він поруч, бо Він Воскрес! Воістину Воскрес!

https://censor.net.ua/blogs/all/page/1/category/0/interval/5/author/345392/sortby/date

Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments