emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Category:

Клоунократии нужны новые клоуны

Ну что ж, кино должно быть разнообразным. Особенно, если кадровый состав «95 квартала» исчерпывается. Не всех же оттуда брать и назначать на госдолжности - тогда и бизнес комедийный завалиться.

Самое время звать Саакашвили. Михаил Николозович заявил, что уже получил от Зеленского предложение стать вице-премьером Украины по реформам.

А если серьезно, то у Зеленского, видимо, совсем все плохо - значит, надо больше шоу. Это если брать внешнюю сторону процесса. С позиции же внутренней стороны, возникает вопрос: кто пролоббировал сейчас Саакашвили? Коломойский или другие варианты? Ну а с точки возможного результата, думаю, это назначение только усилит хаос внутри власти.

·
Анонсоване призначення Саакашвілі на посаду віце-прем‘єра з реформ - це просто лютий треш. Навіть якщо б ми не мали вже в недавньому минулому абсолютних доказів повної непристосованості грузинського втікача до українських реалій і його нульової ефективності в наших умовах, віце-прем‘єр із реформ - це оксюморон. Віце-прем‘єр - це в принципі посада для людини, єдиним заняттям котрої є заважати відповідному міністрові (людині з реальними повноваженнями) працювати. А якщо віце призначається в галузі без підпорядкованого міністерства - то це просто імітація без жодних повноважень. Головне: реформи в кожній конкретній галузі може проводити винятково сам міністр з командою. Віце-прем‘єр із реформ - це пародія, завідомо приречена на неуспіх. У випадку ж із гіперактивними, абсолютно безпринципним популістом і нестримним демагогом Саакашвілі його призначення - це найліпший подарунок опозиції, який лише можна було вигадати.
Це в разі, якщо цей уряд проіснує хоч пару місяців до моменту, коли Саакашвілі почне вказувати на винуватих у тому, що він вчергове обісрався

От себя: Представляю себе заседание КМ. Михо докладывает о планах реформ. А Аваков ему: "бэ-бэ-бэ" .

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments