emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Category:

Клоунократии нужны новые клоуны

Ну что ж, кино должно быть разнообразным. Особенно, если кадровый состав «95 квартала» исчерпывается. Не всех же оттуда брать и назначать на госдолжности - тогда и бизнес комедийный завалиться.

Самое время звать Саакашвили. Михаил Николозович заявил, что уже получил от Зеленского предложение стать вице-премьером Украины по реформам.

А если серьезно, то у Зеленского, видимо, совсем все плохо - значит, надо больше шоу. Это если брать внешнюю сторону процесса. С позиции же внутренней стороны, возникает вопрос: кто пролоббировал сейчас Саакашвили? Коломойский или другие варианты? Ну а с точки возможного результата, думаю, это назначение только усилит хаос внутри власти.

·
Анонсоване призначення Саакашвілі на посаду віце-прем‘єра з реформ - це просто лютий треш. Навіть якщо б ми не мали вже в недавньому минулому абсолютних доказів повної непристосованості грузинського втікача до українських реалій і його нульової ефективності в наших умовах, віце-прем‘єр із реформ - це оксюморон. Віце-прем‘єр - це в принципі посада для людини, єдиним заняттям котрої є заважати відповідному міністрові (людині з реальними повноваженнями) працювати. А якщо віце призначається в галузі без підпорядкованого міністерства - то це просто імітація без жодних повноважень. Головне: реформи в кожній конкретній галузі може проводити винятково сам міністр з командою. Віце-прем‘єр із реформ - це пародія, завідомо приречена на неуспіх. У випадку ж із гіперактивними, абсолютно безпринципним популістом і нестримним демагогом Саакашвілі його призначення - це найліпший подарунок опозиції, який лише можна було вигадати.
Це в разі, якщо цей уряд проіснує хоч пару місяців до моменту, коли Саакашвілі почне вказувати на винуватих у тому, що він вчергове обісрався

От себя: Представляю себе заседание КМ. Михо докладывает о планах реформ. А Аваков ему: "бэ-бэ-бэ" .

Subscribe

 • Вагання

  Карл Волох 3 ч. · Мабуть, основне питання, котре зі мною обговорюють останні дні в телеефірах та після них,…

 • 29 июля

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Руководитель журналистского проекта Billingcat Христо Грозев пообещал выход фильма-расследования об операции по…

 • Камені з неба

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 12 ч. · В Росії стався крупний скандал. Жіночка-турагент з Уфи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments