emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Президент Хаос

Ви ж розумієте, що питання абсолютно не в тому, чи вдасться грузинському приблуді провести якісь серйозні реформи (шансів тут ще набагато менше, аніж 5 років тому в Одесі), а в тому, що він робитиме, коли й на цей раз повністю провалиться. Точніше, навіть не так. Ми поки що не можемо точно знати, чи вигідно буде Коломойському і Медведчуку підтримувати медійно і фінансувати знову вуличні акції біснуватого баригоборця, яку команду Кремля отримає з цього приводу Курченко тощо. Тому, не до кінця впевнені, чи обов‘язково новий етап чиновницької кар‘єри Михаїла Николозовича завершиться на барикадах. Але, враховуючи, що кремлівським претендентом на гетьманську булаву рік тому був пан Хаос (а Зеленського вони підтримували саме тому, що під цей концепт найліпше підходив), то шанси на це дуже високі.
А ми маємо класичну ілюстрацію, як недосвідченість і некомпетентність Янелоха спонукають його грати чітко за московським сценарієм повної дестабілізації України і самому копати собі могилу (в ліпшому випадку, політичну).

Від себе: чомусь мені здається, що не отримає Міхо цю посаду. Саме через подібні міркування людей, не зацікавлених у самовбивстві клоунократії. Але подивимось...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment