emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Поліцейська держава вже дуже близько

ЕЩЕ ОДИН УД@Р зе-каманды по украинцам "на роковини"

1. До роковин свого правління слуги підготували сюрприз, який може вдарити буквально по кожному – зміну порядку притягнення до адміністративної відповідальності, а саме - складання протоколу про адмінправопорушення.

Зараз його можна скласти тільки протягом 24 годин з моменту встановлення особи порушника. Копія ж протоколу під розписку вручається порушнику.

Законопроект № 3327 вводить нову процедуру: протоколи можна буде складати без присутності порушника протягом ТРЬОХ МІСЯЦІВ з моменту встановлення особи порушника. Сам протокол відсилатимуть поштою, причому доказом буде НЕ повідомлення про вручення порушнику протоколу, а «доказ відправки».

Ти можеш і не знати що, щось «порушив». Три місяці – достатній строк, щоб сфабрикувати будь-які «докази», і взагалі придумати, за що покарати заднім числом. Будь кого, будь за що. Тобто, в кінці літа можна дізнатись, що на тебе є протокол за правопорушення, вчинене (чи ні?) навесні.

А можна і не дізнатись, оскільки «доказом відправки» протоколу буде чек пошти про прийняття конверту, можливо, навіть порожнього. Спробуй через 3 місяці згадати, що ти робив того дня, тим більше – знайти докази на свою користь.

Цим же законопроектом передбачено право обробляти і використовувати персональні дані про особу без її згоди «з метою складання протоколу про адмін.правопорушення». Про кого завгодно. У них є 3 місяці.

З огляду на те, як менти полюбили ст.44-3 КУпАП – готуйте всі по 17 тищ).

Але насправді - це зовсім не жарти. Це - Дамоклів меч, який висітиме над кожним, хто скаже слово наперекір владі, або хоча б косо подивиться на «товариша майора».

Поліцейська держава вже дуже близько.

Законопроект 3327 від 13.04.2020
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68577

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments