emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Реформування та реформатори

Один тільки намір Зеленського призначити Саакашвілі на посаду в Кабмні призвів до відкликання посла Грузії, бо в ній він засуджений по кільком справам за зловживання владою та інші кримінальні злочини.

Можна тільки уявити "успіхи" цього нев'їзного у власну країну міжнародго афериста в "переговорах з МВФ" від імені України.
А як він відноситься до нашої держави було чітко видно хоча б на прикладі прориву кордону, або з його переговорів з Курченком, де він береться захищати інтереси біглого олігарха-фсбшника.

Зеленському його підсовують як черговий фактор руйнування державності, як людину Коломойського та бо-зна кого ще.
І це зайвий раз підкреслює залежність найвеличнішого від реваншиських антиукраїнських сил.

А пробуксовка з голосуванням за Саакашвілі теж виникла не просто так - він хоче підтягнути у владу свою шоблу з кадрами типу Сакварелідзе, які ніколи не приховували бажання влаштувати тут кримінально-міліцейську диктатуру.

Ніяке це не "реформування", а свідома провокація для обвалу країни в хаос.

Від себе: У зеленого стада  містична віра у якісь "реформи". Вважають, що оті "реформи"- то якесь екзестенційне абсолютне благо. Що саме оці ідіоти розумют під "реформами", зрозуміти важко. Здається,  " реформи", за їх уяленням, це коли в когось щось відбирають, і їм  це віддають. Таке їх розуміння реформ виглядає для мене єдиним поясненням  поширеності серед зебілів гротескно абсурдної тези , що тут в Україні за 30 років не було проведено жодної реформи.

Реформатор Міхо- просто ідеальний кандидат на очільника оцього реформаторського охлосу.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments