emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Готують розправу

Запізніле (для Янелоха) усвідомлення, що нагодувати народ чимось ситнішим за відеобайки не вдасться, знову повертає його до іде фікс - дати лохторату омріяні посадки. Щоправда, з найвидовищнішим (за задумом) шоу «шоколадний барига за ґратами» виникли несподівані проблеми. Як і з серійною вбивцею Чорновол. Навіть із Гладковським-Свинарчуком і Пашинським, по яких влада очікувала безпрограшно набрати електоральних балів, «шота пашло нє так».
Зараз почали шукати нових кандидатів на заклання. За моєю інформацією з ОГПУ, показову розправу намітили вчинити над мером Дніпра Філатовим. По-перше, це гарний жест у бік Бенціона Валерійовича. На тлі вимушеного прийняття антиколомойського закону Янелох мусить подати тому сигнал, що продовжує вважати його своїм сувереном - інакше, як писав великий Бабель, «Бєня рассєрчаєт і уйдьот много крові». По-друге, Філатов майже єдиний мер, хто не готовий приймати як доконаний факт угроблення децентралізації - чи не найважливішої і найуспішнішої реформи від попередньої влади. І він не просто відкрито критикує зелених, а й підбурює своїм прикладом інших керівників місцевого самоврядування. А вони сьогодні є людьми дуже впливовими і авторитетними в своїх містах.
Тому, як я дізнався з двох цілком авторитетних джерел, правоохоронці вже готують «десант» до Дніпра. Кажуть, що й головного виконавця визначили - Степана Божило. Я особисто його пам‘ятаю як центральну фігуру із саботажу розслідування януковичівського конституційного перевороту в шокінській ГПУ, але він і після того не раз гарно відзначився, коли ріденько обісрався з Корбаном і Мультиком.
Одне слово, готується черговий цирк. Можна, звичайно, потішитися, що вся ця пропагандистська акція для, поза сумнівом, ліпшого українського мера нічим конкретним не закінчиться. Але в мене чомусь не виходить
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments