emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Клоунада

Про митницю і податкову. Історія питання на цей момент, стисло.
Уважно стежте за руками.

1. Игорь Уманский: «От «скруток» с НДС бюджет недополучает в среднем 5 миллиардов в месяц» (02.04.2020, https://bit.ly/2VXVvsC)

2. "Гетманцев спростував звинувачення екс-міністра фінансів Уманського в недоотриманні бюджетом 5 мільярдів від ПДВ" (03.04.2020,https://bit.ly/3cLgcik)

3. "Уманський готується стати радником Єрмака" (21.04.2020,https://bit.ly/2VDV8F3)

4. "Глава уряду стверджує: заяви Уманського про те, що бюджет України нібито втрачає 5 млрд грн через «скрутки» ПДВ — популізм. У відповідь ексміністр назвав слова прем'єра «дивними» і «поверхневими»." (22.04.2020, https://bit.ly/2x51l36)

5. Сергій Марченко, інтерв'ю для "Ліги":
"- Давайте підсумуємо: звільнення Верланова та Нефьодова, незважаючи на питання до них, зараз не на часі?
- Ні! Безумовно, кадрові питання назріли. Втім, ситуація вимагає складнішого рішення, аніж просто звільнення двох топ-чиновників." (23.04.2020, https://bit.ly/2KvwNdZ)

6. "Рада створила слідчу комісію по можливим "скруткам" на митниці та податковій" (24.04.2020, https://bit.ly/3eOoTud)

7. "Кабмін звільнив Нефьодова та Верланова" (24.04.2020,https://bit.ly/2KyNGEO).

Питання:

1. За що звільнили Нефьодова та Верланова, якщо заяви Уманського спростували в парламенті, а прем'єр особисто назвав їх популізмом?

2. Чи можна вважати, що цим звільненням прем'єр перекреслив власну заяву і визнав правоту Уманського? Якщо так, хто притягне прем'єра до відповідальності за спробу приховати проблеми в податковій та на митниці?

3. Хто чиї кінці зараз хутко ховає у цій каламутній воді?

Рішення про відставку керівників Державної податкової служби та Митної служби Сергія Верланова і Максима Нефьодова не виглядало б таким анекдотом, якби вимога про їхню відставку не була б одним із головних пояснень доцільності відставки міністра фінансів Ігоря Уманського, призначеного на цю посаду за кілька тижнів до свого власного звільнення і відправленого у відставку за кілька тижнів до звільнення тих, кого він намагався звільнити. Втім, тепер Уманський - радник неформального віце-президента країни Андрія Єрмака, а до Нефьодова приходять з обшуками.

З цього можна зробити прості висновки. Перший - у владі триває кадрова чехарда, обумовлена ​​нездатністю як голови держави, так і представників його оточення до вироблення критеріїв відбору професіоналів і неповагою до процедури, без якої будь-яка держава перетворюється на посміховисько.

Другий - навіть ті пристосуванці в професійному середовищі, які сприйняли обрання Зеленського в якості політичного ліфта, не можуть не помітити, що ніякого ліфта немає. А є підлога, на якій об будь-якого з них із задоволенням витруть ноги. І це стосується всіх - і тих, кого вже вигнали, і тих, кого скоро виженуть.

І третій - немає ніякої кризи управління державою. Тому що немає управління.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments