emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порошенко, Саакашвілі та зелені папуги

Оце зараз зебіли, наче папуги, повторюють одну й ту саму дурницю про те, що Саакашвілі було запрошено Порошенком, й, мовляв, зелена влада робить те саме, й не слід її засуджувати. Так от, НЕ ТЕ САМЕ!!!

1. Порох запрошував Саакашвілі ДО ТОГО, як він тут провалював реформи в Одеській області, організовував заколот на гроші Курченка, проривав кордон етс. Порох НЕ ЗНАВ, що Міхо на таке здатний. Вочевидь, якби знав, то не запрошував би.

2. На відміну від Пороха, Зекоманда ВЖЕ ЗНАЄ, на що Саакашвілі здатний, має переконливу наочну інформацію, яку  Порох не мав і не міг мати, бо ще не відбулись згадані події.

3. Звісно, запрошення Міхо було прорахунком Петра. Прорахунок полягав у невірному прогнозуванні майбутньої (на два роки вперед)  поведінки іншої людини. Оскільки зелене шобло весь час демонструє абсолютну нездатість прогнозувати бодай на один день свою власну  поведінку, їхні закиди  Пороху виглядають поганим анекдотом.

4. Порох ВИПРАВИВ свою помилку,  ліквідувавши наслідки свого прорахунку ціною власних імиджових втрат. Натомість, Зевлада ВІДНОВИЛА всі наслідки його помилки, політично воскресивши біснуватого мегаломаньяка на теренах України.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments