emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порошенко, Саакашвілі та зелені папуги

Оце зараз зебіли, наче папуги, повторюють одну й ту саму дурницю про те, що Саакашвілі було запрошено Порошенком, й, мовляв, зелена влада робить те саме, й не слід її засуджувати. Так от, НЕ ТЕ САМЕ!!!

1. Порох запрошував Саакашвілі ДО ТОГО, як він тут провалював реформи в Одеській області, організовував заколот на гроші Курченка, проривав кордон етс. Порох НЕ ЗНАВ, що Міхо на таке здатний. Вочевидь, якби знав, то не запрошував би.

2. На відміну від Пороха, Зекоманда ВЖЕ ЗНАЄ, на що Саакашвілі здатний, має переконливу наочну інформацію, яку  Порох не мав і не міг мати, бо ще не відбулись згадані події.

3. Звісно, запрошення Міхо було прорахунком Петра. Прорахунок полягав у невірному прогнозуванні майбутньої (на два роки вперед)  поведінки іншої людини. Оскільки зелене шобло весь час демонструє абсолютну нездатість прогнозувати бодай на один день свою власну  поведінку, їхні закиди  Пороху виглядають поганим анекдотом.

4. Порох ВИПРАВИВ свою помилку,  ліквідувавши наслідки свого прорахунку ціною власних імиджових втрат. Натомість, Зевлада ВІДНОВИЛА всі наслідки його помилки, політично воскресивши біснуватого мегаломаньяка на теренах України.
Subscribe

 • Що врешті решт маємо?

  Mason Lemberg 3 мин. · Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти…

 • Націоналісти

  Валерій Прозапас 3 мин. · От ви дарма такі злі та знущаєтесь з члена "Свободи", який продав…

 • Як давно ми в Європі. Леся Українка.

  Людмила Дженжера 21 ч. · Про що ми можливо не знаємо, тримаючи в руках купюру у двісті гривень. На аверсі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments