emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ТехнокраСти

Нда...спочатку вони платять ротожопому Лєщєнку по 300 тисяч на місяць просто за місце в кріслі без будь-якої відповідальності - а потім на голубому глазу "молодиє тєхнократи" заявляють, що "Укрзалізницю" треба рятувати від технічного дефолту.

Як же так вийшло-то? Хто б міг подумати, ая-яй.

Зато коли наприклад "за 5 місяців 2018 року Укрзалізниця майже в 4 рази покращила фінансовий результат своєї діяльності" - це називалося "мародєрство та зубожіння".

Оце я понімаю турборежим пограбування, чемпіонський.Т

Катерина Шестакова Психіка патологічних брехунів грає з ними злий жарт — вони щиро вірять у свою брехню, наче у святу правду.
Незрілий інфантильний мозок більшості нових ліц і їхнього електорату чомусь видавав тільки один варіант відмазок: все так погано, бо Порох крав.

Чомусь осягнути цим незайманим органом, що Порох так "крав", що все зростало, іщо дай Боже так кожному "красти", виявилося для нєпадкупних вєтров пєрємєн неможливим. Певно, Дубінський так сильно собі подобався в педерачі "Гроші", що навіть повірив в те, що це реальність, і всі з ним разом повірили, настільки потужним було самозадоволення пуделя...
Ну а далі все тривіально... Поєднання скудоумія і відваги завжди дає прогнозовані результати. Поєднання скудоумія, відваги і хитрожопості прогнозовано посилюють ефект.
Нєнуашо. Це ж все попєрєднікі. А вони спасали. Але щось пішло не так. І взагалі, все само поламалося...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments