emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Таня проти корупції

Журжій попався на мега-корупції. Мені цікаво, чи тепер визнають його колишні колеги з "Самопомочі", що вони даремно довіряли Журжію і на його вимогу блокували спецконфіскацію активів Януковича в держбюджет пять років тому?
Я хочу згадати ту історію. Вона дуже повчальна.
У мене з депутатами "Самопомочі" тоді було багато чого спільного, ми прийшли у ВР 8 скликання, як "нові обличчя" з Майдану. Проте ми стали лютими ворогами, коли "Самопоміч" категорично виступила проти законопроектів ( в усіх варіантах в тому числі компромісних), які регулювали конфіскацію злочинних доходів поза кримінальним переслідуванням особи. Це не лише був ефективний механізм поверненя активів, що показав себе на Заході, зокрема в Італії в боротьбі з мафією, він давав можливість без зволікання конфіскувати майже 2 млрд. доларів активів Януковича арештованих в Україні та за кордоном.
Коли був ініційована "спецконфіскація" я була впевнена, що Самопоміч буде "за". Одна раптово вийшло навпаки. В "Самопомочі" ініціативу експертизи "спецконфіскації" взяв на себе їх нардеп Журжій і зробив висновок для фракції - "не підтримувати". У них так працювала фракція. Один нардеп міг взяти на себе всю відповідальність за висновок і йому довіряли. З жодними аргументами до них було не достукатися, у них була одна відмовка - "відповідальний за цей напрямок Журжій - проти".
Тоді я розкопала, що Журжій був особисто зацікавлений бути проти, бо сам працював на "цей актив" в схемах Курченка. Проте це анітрохи не допомогло. Навпаки.Прочитала, що екс-депутат Журжій попався на мега-корупції. Мені цікаво, чи визнають його колишні колеги з "Самопомочі" хоч після цього, що вони були не праві, коли послухали Журжія блокувати спецконфіскацію активів Януковича в держбюджет пять років тому?

Мене до сих пір ця ситуація мучить. Як так можна було так по-дурному боротися між собою? В чому я зробила помилку? Так, я ефективна в атаці, проте у мене не має талантів в переговорах, пошуках компромісу і кулуарщині. Проте хіба в одній мені проблема? Я не думаю, що був у мене хоч найменший шанс обійти тоді Журжія і стадний інстинкт "Самопомочі"...

Зате зараз, мені здається, я би змогла порузумітися з більшістю депутатів з "Самопомочі" в аналргічному питанні. В тому то і проблема ефективності " нових облич". Треба досвід помилок, потрібні набити гулі і навіть втрачені можливості та особисті розборки, щоб зрештою розумітися і добиватися результатів. Нажаль інакше не їде. Не дарма це українське прислів'я: за одного битого, двох не битих дають.

На изображении может находиться: текст

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments