emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Комунізм

2 ч.

Валерій Прозапас

Добре пам'ятаю борди минулої весни з пропозиціями роботи на запорізьких заводах - "Помощник крановщика, з/п от 17000 грн., обучение, соцпакет", такого взагалі здається ніколи не було.

Бо "бариґі" "довели країну до жахливого стану" і змусили конкурувати наших місцевих феодалів з європейськими роботодавцями, і у людей вперше за багато часу з'явився вибір де і як працювати, а не виживати.

Зато "новиє ліца" за півроку уронілі промисловість, а ще за півроку пропонують зарплати 6 тисяч на громадських роботах, в пакеті з директивною забороною виїзду працювати за кордон.

При цьому віддали на відкуп держпідприємства, згорнули децентралізацію та повністю пограбували бюджет, не до ноля, а до мінусів у 300 мільярдів

Додатково вводяться драконівські фінансові моніторінгові обмеження, адміністративне регулювання цін урядом, президент пропонує бізнесу брати кредити, щоби виплачувати зарплати (!).
І я не здивуюсь, якщо все це закінчиться продовольчими картками.

Класична більшовицька пастка, як можна було в неї потрапити, ще і радіти що "здєлалі вмєстє" - в мене досі не вкладається в голові.

Заробітчанам заборонили виїзд за кордон. Тупо перестали чартерні рейси погоджувати.
І правильно. Ви ж, лохи, не Коля Тищенко з його «Велюром». Вам же, бидло, сказали - лопати в руки і копати. За 6000 гривень. На заробітки вони захотіли, хами. Чим більше у дядя Зе і дяді Шми кріпосних душ з лопатами - тим більше на них бюджету можна списати. Криза зараз, всім важко! Сидіть, господарі країни, в кутку і не відсвічуйте. Поки ми, ваші слуги, тут похазяйнуємо.
Кончені. Просто кончені радянські вилупки.

Від себе: та оце бидло ж і мріяло про державне рабство. Ось воно й наближається. Очікуємо продовольчі картки й примусове залучення на будівницто доріг.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments