emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дуля з маком

Жоден президент не може перемогти одразу все істотне зло і залагодити одразу всі кричущі несправедливості в країні.

Адже президент не чудотворець, а політика - це мистецтво утримання динамічного балансу сил, багато з яких відрізняються лише ступенем своєї хижості та свого цинізму.

В найкращому разі президент може зосередитися на тому, щоб поборотися з якимось одним "найбільшим злом", взявши інші хижі та цинічні сили у тимчасові союзники.

Натомість очікування, що президент переможе соціальне зло одразу "на всіх головних фронтах", можуть привести до влади лише "обіцялкіна", який на ділі зазнає "на всіх фронтах" болісної поразки.

Порошенко обрав для себе "головним злом" російську агресію - і багато хто закидав йому, що це помилка, бо "головним злом", натомість, мала бути "корупція". Ця думка зрештою і заволоділа електоратом.

Зеленський, зі свого боку, пообіцяв успіхи "на двох фронтах" водночас: щоб одразу і корупцію перемогти, і з Росією замиритися (тобто, "закінчити війну"). Тому насправді цілком очікувано, що серйозних успіхів ні там, ні там досі не видно і не очікується. Ба більше: на деяких напрямах має місце явний регрес. Ба більше: лише сплески обурення громадянського суспільства, вже добряче очманілого він цілої лавини "зашкварів" Зевлади, рятують цю владу від ще гучніших провалів.

Народ, який хоче "все і одразу", і саме за це голосує, гарантовано отримає собі лише дулю з маком. Причому мак йому покажуть по телевізору, а дулю видадуть натурою.

Від себе: автор, з властивою йому логікою, пояснює провали політики Зеленського, виходячи з приипущення про його (Зеленського) добросовісність, бажання зробити краще  А провали автор вважає наслідком обрання Зеленським помилкової стратегії -спроби одночасного розв*язання всіх проблем.

Багато хто дає інше пояснення, яке теж важко спростувати і яке виходить з припущення, що Зеленський -агент Кремля.

А в мене пояснення таке, що Зеленський намагається встановити тоталітарний автократичний режим для реалізації своїх садистичнких схильностей та задоволлення своїх нарцисичних потреб. Й це, і тільки це, є його метою. А його ядерний електорат цілком його в цьому підтримує, прагнучи масових розправ (теж схильність до садизму) та обожнювання улюбленного вождя.

Провали- типовий результат діяльності всіх тоталіарних режимів, які тримаються лише на масовому терорі та монополізованій пропаганді. Відтак, він весь час намагається рухати ситуацію у цьому напрямку. Поки що, не дуже вдало. Ніхто не боїться. Якщо йому не вдасться органзувати масовий терор- буде йому непериливки, якщо вдасться (за домогою Кремя, наприклад),
буде непериливки всім іншим.
Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments