emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Нет, я косточку бросил в окошко." И все засмеялись, а Ваня заплакал (Л.Н. Толстой "Косточка")

"Дорогоє НАБУ, пишу тобі із горящего Верховного суду, і прошу не робити по мені НСРД, а роби мені краще поліграф. Тому що якщо мені робити НСРД, то ти можеш випадково побачити, як я беру не за то дєло, а за другоє, а посадити мене за то. А за то я ще не брав, там обіцяли на офшор закинути через два тижні на ліве ім'я, там взагалі не твоя юрисдикція, там ти не побачиш тому все чесно.

Тому давай вмєсто НСРД я піду на поліграф, тому що я ж суддя, я знаю, що поліграф доказом бути не може і суд його приймати не зобов'язаний, а народ схаває, мені так піарщик казав, хороший піарщик зі слуги народу".

Хлопці.

Судді Верховного суду відреагували на заяву Швеця не як судді, а як політики. Як до того Дубінський з Арахамією. Вибігли на люди, проплатили публікацію в Обозі, заявили про поліграф. Це не юридична позиція, це позиція піарна, популістична, і що найголовніше, це позиція, яку до цього демонструвала конкретно піар-команда Коломойського.

Це як стріляти з пістолета вбивці в детектива, щоб довести йому, що ти не маєш відношення до вбивства.

Я такого палєва і визнання, що судді Верховного Суду співпрацюють з Коломойським, ніколи не бачив, і не очікував, що колись побачу.

Це явка з повинною, пацани.

На изображении может находиться: текст

http://www.skazayka.ru/kostochka/
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments