emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

МОН, у вас там все нормально?

А от ахуєнно ж, да?
МОН в "обличчі" (нагадую, це нова правописна традиція КМУ) Мамихохотали і 95 кварталу, замість уроку історії про російську агресію, вчора викотило Усика.
Розумієш, Наташа, Усика, блд. Не тріо Мареничі, не мультфільм про те, як козаки інопланетян ловили, а Усика на уроці, про науково-технічну революцію.
І тут зашквар номер раз - творці цих уроків сказали, що не встигли домонтувати. От якраз на російській агресії у них поламався турборежим розумієте? От саме в цьому моменті. І не знайшлося нікого на заміну, тільки ватяний Усик. Ну от ахуєть тепер. Просто совпадєніє. Ну так буває.
Зашквар номер два – науково-технічна революція блд і Усик, який ще в березні публічно заявляв, що весь цей коронавірус хуйня, люди добрі ідіть в храми. Науково!!!! І Технічно!!! Блд.
МОН, у вас там все нормально? Ви в якій країні і де жили увесь цей час, що не в курсі зашкварів Усика? Чи це ваша нова інформ стратегія? Так тоді хулі стісняться – гукайте Чичеріну на уроки. І шо там з російською агресією? Шукаєте способ подачі "нє всьо так однозначно" і "какая разніца"?
#мамаахуєла
#амаленькийрептілоїдзагортаєхуйнюуфольгу
Tags: #амаленькийрептілоїдзагортаєхуйнюуфольгу, #мамаахуєла
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments