emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

МОН, у вас там все нормально?

А от ахуєнно ж, да?
МОН в "обличчі" (нагадую, це нова правописна традиція КМУ) Мамихохотали і 95 кварталу, замість уроку історії про російську агресію, вчора викотило Усика.
Розумієш, Наташа, Усика, блд. Не тріо Мареничі, не мультфільм про те, як козаки інопланетян ловили, а Усика на уроці, про науково-технічну революцію.
І тут зашквар номер раз - творці цих уроків сказали, що не встигли домонтувати. От якраз на російській агресії у них поламався турборежим розумієте? От саме в цьому моменті. І не знайшлося нікого на заміну, тільки ватяний Усик. Ну от ахуєть тепер. Просто совпадєніє. Ну так буває.
Зашквар номер два – науково-технічна революція блд і Усик, який ще в березні публічно заявляв, що весь цей коронавірус хуйня, люди добрі ідіть в храми. Науково!!!! І Технічно!!! Блд.
МОН, у вас там все нормально? Ви в якій країні і де жили увесь цей час, що не в курсі зашкварів Усика? Чи це ваша нова інформ стратегія? Так тоді хулі стісняться – гукайте Чичеріну на уроки. І шо там з російською агресією? Шукаєте способ подачі "нє всьо так однозначно" і "какая разніца"?
#мамаахуєла
#амаленькийрептілоїдзагортаєхуйнюуфольгу
Tags: #амаленькийрептілоїдзагортаєхуйнюуфольгу, #мамаахуєла
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments