emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зеленський навіть не розуміє, яку яму він собі викопав своїм зверненням

"Окремий «полум’яний» привіт особисто від Президента, а також від Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України я хочу передати меру Черкас, який разом з міською радою загубили календар та збиралися пом’якшувати карантинні заходи раніше 11 травня.

Це – спроба заробити політичні рейтинги ціною життя та здоров’я жителів міста. І це буде мати відповідні юридичні наслідки.

На майбутнє: це стосується всіх представників місцевої влади, які плутають слова «децентралізація» та «автономія». Не треба займатися самодіяльністю, яка ставить під загрозу безпеку людей."

https://www.president.gov.ua/…/zvernennya-glavi-derzhavi-sh…

Тобто. Твій уряд заблокував роботу малого та середнього бізнесу майже на два місяці. Обмежив права та свободи громадян без запровадження надзвичайного стану. При цьому ресторан твого депутата Миколи Тищенка продовжує працювати, на відміну від багатьох кав'ярень, кафе та ресторанів в усій країні. І йому за це нічого не буде.

Після цього ти нічого не кажеш про цього депутата. Ти не кажеш, що його буде отштрафовано, чи виключено з фракції. Ні, ти погрожуєш меру, який насмілився публічно заявити про нелогічність та несправедливість обмежень, які ви запровадили. Це в той час, коли люди, які побачили твоє лицемірство, просто мовчки плюють на карантин, який ти разом зі своїм урядом дискредитував.

Та ти взагалі ох@їв.

Зеленський навіть не розуміє, яку яму він собі викопав своїм зверненням.

Навіть якщо цей Сергій Трофімов з фоткою заступника керівника ОП - не справжній, зараз повірять в що завгодно.

Моя відповідь: Ви забули, в якій країні живете.


На изображении может находиться: 1 человек, телефон
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 6 comments