emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

А кто ето здєлал?

В Запоріжжі виступ сепаратистів, які йшли захоплювати ОДА, закидали яйцями, до крові майже не дійшло, бо в них не було вогнепальної зброї, а міліція зайняла нейтральну позицію.

В Одесі ж з-за спин міліціонерів стріляли по проукраїнським демонстрантам, купа гастролерів намагалася залякати людей та влаштувати щось подібне до Донецька - тому закінчилося жертвами, як і розраховувалося сценаристами гібрідної війни.

Це очевидно для всіх нормальних людей - виявляється, крім українського президента, якому таке враження текст для звернення з ідіотськими питаннями "а кто ето здєлал?" писав Портнов.

Тим більше при ньому є найкращій міністр, до якого треба звертатися з такими питаннями, він би розповів про біглих ментів та купу провокаторів з паспортами РФ.

Вбивали людей на мітингу в Донецьку.
Кидали вибухівку в Харкові.
Вішали російські прапори в Дніпрі, Херсоні та Миколаєві.
Розстрілювали наших біля Волновахи.
Потім стріляли по Маріуполю та Краматорську.
Влаштовували Іловайськ, Дебальцево та Савур-Могилу - ті самі люди, що і принесли кров в Одесу.

Ті самі, і ніякі інші.
Треба бути зовсім безумним малоросом, щоби не зв'язувати ці події воєдино і не бачити плану з руйнування української держави, який було зірвано ціною тисяч життів, але від якого Москва та її наші сателіти не відмовилися досі.

"Хто це зробив?"

Шкода, для цього президента це все ще питання.

Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments