emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелене чмо не знає, хто стояв за подіями в Одесі. Так це всі знають. Росія.

Ідеологічні та політичні цілі тих, хто в травні 2014 планував заколот в Одесі відомі всім, окрім Зеленського. Це- створення « Одеської Народної Республіки», захоплення Бессарабії, повне відрізання України від виходу до Чорного моря. Тоді ж, в травні 14 Путін, якому Зеленський любить заглядати в очі, на брифінгу для іноземних журналістів розповідав про « історичну Новоросію» , куди, за його версією , входили Донецька, Луганська, Миколаєвська, Херсонська, Харківська, Запоріжська, Дніпропетровська і Одеська області.
Зеленський закликає розібратися, хто стояв за подіями в Одесі. Так це всі знають. Росія. Росія стояла за анексією Криму, війною на Донбасі, спробою захопити Одесу, Харків, Дніпро. Це вона планувала відчленування цих українських регіонів. Й , до речі, в вересні 2019 і в грудні 2019 Зеленський віддав РФ в обмін на моряків, яких Путін , згідно рішення Гамбургського морського трибуналу, мав звільнити без всяких передумов, покидьків, причетних до терактів в Одесі. Відповідь , навіщо вони Москві, очевидна: щоб сховати кінці в воду. Ну, й на цьому тлі трактування Зеленським новітньої української історіі, трагічних сторінок 14 року, вже й не дивує заміна телеуроку про російську агресію - на руханку ватного Усика. Й ви звернули увагу, що на 6 річницю анексії Криму відосика від Зеленського із зверненням до окупованого півострова не було.... Непомітно для влади пройшла ця дата, щоб не дратувати Путіна, якому ще в очі заглядати. А там теж, до речі, були вбиті росіяйськими окупантами перші українці і кримські татари- жертви Путіна.
Р. S. Дякую всім патріотам, які зупинили кривавий сценарій гебні в Одесі. Розумію, Зеленський в травні 14 був на корпоративах, а його найближчі соратники тужили за ПР. Але зараз хоч хтось в його фракції , хто кричить, що був на Майдані, може ви поінформуєте Зеленського про новітні трагічні сторінки нашої історіі. Щоб він не вивчав її за лекалами Кремля все ж.
Subscribe

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Повторение повторения

  Время от времени делаю перепост этой жуткой и правдивой фантасмагории

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments