emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ти ба який державник!

Зураб Аласанія суворо засудив мера Черкас за його відповідь Президенту:

"коли мер міста України вважає можливим в такому дусі і тоні звернутись до президента України і її головнокомандуючого - я бачу в тому зовсім не прагнення відстояти громадянські свободи.
Я бачу в тому лише відкритий виклик представника місцевого самоврядування центральній владі.
...
Мені байдужі ваші політичні амбіції і міжпартійні розборки. Мені, як громадянину, врешті, байдужі й ви, до поки кожен з вас робить свою роботу.
Але - не руйнуйте мені Україну."
https://www.facebook.com/zurab.alasania/videos/3388854761126218/

Бачте як цікаво виходить.

Коли місцева влада змушена виконувати алогічні розпорядження центральної влади (маленькі магазини будматеріалів всі зачинити, а Епіцентр хай працює; на набережній ходити можна, а поряд в парку зась), це не руйнує Україну.
Коли "президент і головнокомандувач" у зверненні з приводу одеських подій 02 травня жодним словом не згадує Росію, це не руйнує Україну.
А коли мер Черкас відповідає на тиск представників центральної влади риторикою опору - оце руйнує Україну.

Здається, пан Аласанія знайшов сепаратиста пострашніше за всіх одеських чи луганських. І де б ви думали? - в Черкасах!
Отакої.

Від себе: згадую, як за часів Пороха, це лайно Аласанія не транслювало на своєму загальнонаціональному  каналі якесь святкування загальнонаціонального значення, бо там був присутній Порох. Аласанія тоді удавав з себе ультра-ліберала й пояснював, що він уникає дій, які піарять владу.  Хоча це незграбна брехня.  Суспільне зобов*зане транслювати загальноаціональні заходи, а Президент брати в них участь. То був внесок Аласанії в змову медіа-курв проти Пороха. Ніякої іншого мотива для цєї змови окрім кремлівських грошей, я уявити собі не можу.  Фантазїї не вистачає.

А зараз цей уьтра-ліберал мерщій перетворився на суворого державника-патріота.Особливо мене нудить, коли отака сволота себе щиро відчуває Апостолом Моралі й читає пафосні проповіді співгромадянам.  Виховує нас на наші гроши
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments