emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Аналітика: анальники й анті-анальники

Ностальгія видушує сльози згадками про часи, коли не було новин, де ефіри забивали суцільними "пандочками" і сюжетами про те, як на селі побилися дві сусідки. Нова влада знає толк в розвагах, тому їхній сценарист генерує пиз%ець з такою силою, такою потужністю, таким розмаїттям, що активісти лише встигають викрикнути у вічне небо, "ну, піз%єц" і спробувати встигнути спинити хоч щось.

Якщо коротко, то ось що сталося… уродженець Миколаєва, депутат ОПЗЖ, журналіст каналу 112, подав у Раду законопроект 3316-1, згідно якого трахатися встидно. Ой, даруйте, публічні заклики та/або пропаганда відмови від народження дітей, руйнування інституту сім'ї, позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти караються штрафом або обмеженням волі строком до 5 років. Я, так би мовити, бувала в Миколаєві, я, якщо чесно, навіть сама із Миколаєва, тому мене, як міністерку сексу, звісно, турбує питання, “как ето людина з Миколаєва не любить трахатися”, але давайте до більш насущних питань.

По-перше, що про цей законопроект думає Яременко? Це дуже важливо, адже за задумкою Волошина, якщо анал таки табу, а все інше — нє, то можна присісти на тюрячку років на 5. А може депутати хочуть зробити анальний, оральний та інші види сексу окрім міссіонерської пози і в темряві, привілейованими елітарними видами утіх?!

По-друге, Волошин виявився майстром формулювань. Чіткість визначень може конкурувати лише із фразою – “стратити не можна помилувати”. "Пропаганда відмови від народження дітей, руйнування інституту сім'ї, позашлюбних і протиприродних статевих відносин". Виходить, що ПРОПАГАНДА руйнування позашлюбних і протиприродних статевих відносин карається.

Тобто, якщо ви гомофоб і просуваєте свої гомофобські ідеї – вас посадять. Якщо ви повернулись додому раніше і побачили чоловіка з коханкою – ні в якому разі не розлучайте цей союз, а то і вас посадять.

Або ж ось: пропаганда ВІДМОВИ від руйнування інституту сім`ї, (пропаганда відмови від) позашлюбних і протиприродних статевих відносин. То кого ж таки саджатимуть? Тих, хто полюбляє анальний секс чи тих, хто натякає, що від нього можна відмовитись? Чи природа вже настіки очистилась, що ми вернулись у середньовіччя і тепер в нас зовсім не можна відмовлятись, коли тебе збираються шкварити в дупу? Я, звісно, розумію, шо наша влада нас постійно шкварить своїми фаломорфічними законопроектами, але ж можна якось совість мати. До речі, знов тре спитатись Яременка, бо, може, анал вже і не табу!

Окремо нас цікавить визначення протиприродності статевих відносин. Бо ж знаєте, для когось і поза “ложечки” в ночнушці і шкарпетках протиприродна. А для інших бути таким довбограєм як Волошин, бачте, доволі природно. Гей, дядьку, як ти живеш з такою клепкою? Чи може ти під час служби режиму Януковича опинився «не з тієї» сторони протиприродних статтєвих зносин і в тебе тепер там важка робітнича травма?

За роз’ясненням Волошина, написати цей законопроєкт його спонукала катастрофічна демографічна ситуація. Мало ми народжуємо дітей. Розумієте? Волошин не вміє читати світову статистику, не знає як це вивчати дослідження щодо старіння європейських націй. Волошин бачить тільки одну причину – трахаємся багато, а народжуємо мало! І в такій ситуації не треба боротися за економічне зростання, щоб мамки в ужасє не думали де і за що завтра купити підгузки. Він не вміє думати про зміну на краще в сфері жіночого здоров’я, щоб до вагітних ставилися як до людини, а не до безправного шматка м’яса. Він не замислюється над проблемою дитячої інфраструктури, в містах, де з дитиною можна гуляти лиш в кущах під будинком, бо решта скверів і парків захопили або парковки, або забудовники. Волошин не задумувався над тим, як тоді тих дітей в садочок чи в школу віддати, як вчити, як годувати, одягати, ростити, виховувати. Так-так, як виховати нормального громадянина, якщо у нас депутатом такий антианальник як Волошин?

Волошин вперто йде навпростець – заборонити трахатися без діла. Так завжди простіше. Підкажіть там йому, що в совєтів колись був навіть податок на бездітність. Хай краще вивчає матчасть. І дає нам більше пиз%ецю, більше пиз%ецю богу пиз%ецю!

Звичайно, можна було б цей законопроєкт перечитати, посміятися тихенько, придумати пару мемчиків, постібатися та й по тому. Чи мало в ту Раду вносять усякої маячні?! О, та наша Рада бачила стільки маячні, що найдосвідченіший психіатр може позаздрити. Можна було б лишити все це без уваги, але розумієте, тенденція цієї Ради така, що будь-яке довбограйство, з якого ми спочатку ржемо, досить швидко проростає на родючому грунті низького інтелекту та відваги. І саме в цій Раді, “наймолодшій” за віком і з найменшим IQ за всю історію, найкраще процвітають всі ідеї традиціоналістичного традиціоналізму. І весь наш сміх може якось одного разу перетворитися в… “добрий день, громадянко Алексіна, сусіди кажуть ви мали сьогодні секс в протиприродній позі, серед білого дня, та ще й з контрацептивами, вам світить 5 років суворого режиму, пройдьомте, громадяночко”.

Ви скажете так не може бути? Та ми ще два роки тому говорили про Зеленського президента – “не може бути”. А нині у нас і президент Зеленський, і повна Рада калірованих довбограїв, і міжфракційне об’єднання за традиційні цінності, і шкільний предмет “сімейні цінності” (де враховано лише збочені цінності автора підручника).

Все може бути. У наші буремні часи, коли навіть Волошин став народним депутатом, все може бути. І цілком можливо, що ці турборежимні випускники трускавецького ріксоса проголосують і цю херню. Тому й пишемо про анальні фантазії Волошина, бо наші законотворці часто, мов таргани, бояться світла.

І навіть, якщо ми повністю прєісполнілісь пиз%ецем, давайте посидимо ще трохи на березі річки, спостерігаючи, як цей невгамовний генератор пиз%ецю таки виграє сам себе неприродним способом.

Надежда Алексина (Aleksina Nadezhda), радниця “Демократичної Сокири” з питань сексуальної просвіти та соціально-психологічної реабілітації

#ДС_freebody #ДС_міністр

Tags: #ДС_freebody, #ДС_міністр
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments