emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Заради ідеологічних чи політичних "цілей"

Мій чоловік загинув за Україну, захищаючи Україну від російського агресора. А недопрезидент Зеленський, принизив його пам'ять та інших, таких, як він, зробивши заяву, в якій фактично заявив, що не достойно "гинути заради ідеологічних чи політичних "цілей". Цілей було взято у лапки Зеленським.
Пояснюю, недопрезиденту, що Микола загинув за ідеологічну ціль - Україну, національну гідність, не покорення агресії та за політичну, щоб в Україні не було влади окупанта, політики окупанта. І що саме вчинок його та таких, як він дали життя всім і кожному в Україні.

Кому життя, подароване захисниками України не подобається - геть в лугандонію! Там якраз інша політіка, інша ідеологія, яку не допустили на всю територію України, ті що гинули за ідею.

До речі, наш/ваш Зеленський ніколи нам не брехав, що він готовий загинути за Україну. Навіть під час інавгурації він заявив, що готовий пожертвувати ВСІМ. Все, як він далі розшифрував, це був "рейтинг і посада". Все. Крапка. За Україну він не готовий,
ніколи не був готовий, і не обіцяв бути готовим. Як таке убожество можна було обрати?

Subscribe

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments