emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Архаїка та модерн

Серед критиків Порошенка багато тих, хто закидає йому, що він, ніби-то, вдався у архаїку своїми гаслами "Армія, мова, віра". Критики ці, переважно, відносять себе до соціальної групи, яка називає себе "інтелігенція", і, через це,  вважають себе дуже сучасними, носіями прогресу, в якому  вони не знаходять місця порошенківській тріаді.. Навіть знущальну (на їхню освітчену думку) абревіатуру винайшли: "Армовір". Ха-ха-ха, як дотепно!

Прикольно, що саме  їхня  ідеологія і є спражньої архаїкою. Повторенням збанкрутілих прогресистських концепцій кінця ХІХ - початку ХХ сторіччя. У цівілізованому світі ці погляди втратили популярність ще у  30-ті роки. Але наші дотепники репрезентують совкову версію цієї системи поглядів, яка зберіглася з різних причин довше. Совковість очевдна з того, шо саме українська мова- "ха-ха-ха", а російська, Боже борони, не- "ха-ха-ха". Англійську ці носії прогресу, переважно, не знають.

А порошенеківська тріада- це модерн. Тобто, відтворення доброякісних старих сенсів сучасними засобами на новому понятійному рівні та для сучаснх цілей.  Найголовніша й найсучасніша справа українців -це побудова та захист своєї державності та націонльних цінностей. До речі, все це-ще й  шлях у  Захдну Цивілізацію. Вітак, нічого більш сучасного, ніж "Армія, мова, віра", для нас немає. А  глузувння з цього- ознака архаічного совкового менталітету.

Власно кажучи, Совок себе й вважав авангардом прогресу. Думаю, що оці високочолі борці з архаїкою, в глибині душі таке самоусвідомлення Совку  поділяють. Але соромляться зізнатися. Х
а-ха-ха...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments