emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Він, що, коханець Вови?

Я з такими не воюю...Принесли мені три кілограми позову до суду від депутата "слуги" Качури. Хоче позиватися зі мою за мою публікацію на захист Федини під назвою "Кадри Зеленського з-під Медведчука".

Нагадаю, це Качура написав заяву в ГПУ на Федину, а я підсказала Софії, що її атакує людинка, що виросла в партії Медведчука.
А зараз воно доросло до фракції "Слуга народу" і дуже багато паперу на позов проти мене спаскудило... Реально кілограми експертиз, запитів, навіть копію свого депутатського посвідчення до позову приклало... І нащо?

-Я не збираюся з таким непотрібом, як Ви, бусінка, воювати. Хочеш судитися, судись з Мінюстом, там підтвердили, що Ви від Медведчука. (Прикладаю відповідь на запит).

А мені, зізнаюся, особисто байдуже все що стосується подібних кадрів, тому що в історії країни вони ніхто і звати їх ніяк. Цих качур особисто депутатами ніхто не обирав, виборці голосували за Зеленського. Поки суд, пересуд ім'я Качури кане в Лету, так що я не збираюся і пальчиком в тій справі ворушити.

Від себе: Чому людина так наполегливо  робить шкоду саме гарним, яскравим жінкам? Через ревнощі?

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments