emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Совкове рабство

"Рабства в Україні немає"... "Ми ВІДПУСКАЄМО громадян на ці роботи — за УМОВИ, що нам показують копію контракту з людиною на як мінімум три місяці роботи".

Це слова істоти, яка волею обставин працює президентом України. І яка всерйоз вважає, що до її повноважень належить відпускати чи не відпускати громадянина України за кордон. І вважає, що може ставити громадянам умови.

І така хрінь - кожен день. Як не про одне, так про інше. Чи є в Україні хоч один закон і хоч одна стаття Конституції, яку ця істота не обплювала й не розтоптала?

"Вот тебе, бабушка, и Юрьев день", - подумали в Уряді і вирішили видавати дозволи на виїзд за кордон.

Це дерегуляція називається, реформа така, зменшення втручання держави в життя громадян та сприяння євроінтеграції.

Слідом за вчителями, врачами, військовими, підприємцями, робочими - кінець епохи настиг і заробітчан.

Це справедливо, всі мають відчути наслідки свого вибору, а щоби краще думалося - є міліція та ДБР, мабуть єдині, кому бюджети збільшено, а то мало лі.

УРСР-лайт вже маємо, прямуємо до УРСР-хард, "дайтє єму єщє 100 днєй".

Від себе: Нічого дивного. Вова- обранець совєцького наріду, який лише дратується, коли бачить людей, що десь заробляють без  дозволу начальства. Приїжджають з грішми, посилають начальство нахєр. Ідейні державні раби люто ненавидили оцю свободу пересування всі 28 років її існуванння тут. А безвіз, взагалі, був плювком їм в душу...

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments