emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Визволення Берліну

Російська пропаганда має довгі руки. Адже нею тхне не лише в Україні, а й у Європі та за океаном. Проте, всі довгі руки мають пальці, по яких можна і треба бити важкими тупими предметами. Так російська пропаганда втрачає позиції, і так зробили ми 9 травня в Берліні.

Щороку на початку травня центр Берліна наповнюється створіннями, яких важко ідентифікувати як людей. Вони обмотуються георгіївськими стрічками, горлають «можем повторить» і розмахують радянськими прапорами. До місцевих адептів руского міра на 9 травня приєднуються заїжджі «Ночные волки», які щороку влаштовують свої шабаші «во имя великой победы».

Та цього року ми трохи поламали їм плани. Завдяки нашим прихильникам у Берліні Demokratischer Morgenstern Berlin - Демократичний Моргенштерн Берлін, а також патріотам з трьох країн: України, Польщі та Німеччини, які об’єднались задля спільної справи, столиця Німеччини побачила щось зовсім не схоже на звичні для неї травневі походи прихильників руского міра.

Сумнозвісний рассійський мотоклуб «Ночные волки», який щороку здійснює свої пияцькі пробіги з фінішем у Берліні, цьогоріч, у зв’язку з карантином, висловив бажання передати на 9 травня до Берліну «Знамя Победы» та походити з ним містом.

Активісти «Демократичного Моргенштерну»:

— написали заяву в берлінську поліцію з вимогою: заборонити вже анонсований марш «вовків», оскільки ті моляться на Путіна, загрожують західній демократії і взагалі їх можуть побачити діти;

— знайшли однодумців — згаданих вище німців та поляків, які також не люблять рускій мір, також не люблять немитих байкерів, і найголовніше — їхні країни однаково постраждали і від нацизму, і від комунізму. Усім нам хотілось розповісти в цей день, що Росія продовжує насильницькі традиції СРСР тим, що приносить війну та смерть в інші країни. Ми вважаємо, що такі меседжі набагато кращі, аніж «можем повторить»;

— вийшли на акцію в центр німецької столиці (під Бранденбурзькими воротами на Pariser Platz (Паризькій площі) із гаслами про російську окупацію Криму та Донбасу, про пакт Молотова-Рібентропа, з якого розпочалась Друга світова війна, зрештою про те, що Росія — це піратська версія СРСР, з хворим на голову диктатором і репресивною машиною.

На нашу заяву поліція відреагувала та заборонила «побєдобєсний» марш «Ночных волков» — про це нам повідомили окремим листом. Вулиці Берліна були врятовані від великої бородатої орди з портретами Сталіна. Однак ніхто не міг заборонити приходити «вовкам» та іншим поціновувачам славної перемоги в режимі бойової бикуючої одиниці або туристичних груп. Одна з таких все ж зібралась під Брандербурзькими воротам, звідки чулись вигуки мовою, яку було складно розпізнати. Решта ж ватних одиниць тусувались поблизу монументу в цілому мирно, зі своїми червоними та коричнево-чорними ганчірками, але крики на адресу наших активістів «ви всьо врьотє» явно свідчили про локальне потепління в районі дупи. Окремі юзернейми намагалися розповісти поліції, яка нас захищала, що ми нацисти. Але це аж ніяк не завадило доносити правду до берлінців.

Під кінець акції, коли активісти вже згортали прапори, перед ними з’явились кілька пик представників «Ночных волков» (це був режим туристичної групи з ознаками агресії). Мета: «чисто побазарить». Але один з них настільки мирно хотів комунікувати, що навіть засвітив ножа. Через що був негайно затриманий поліцейським. У нашому офіційному рапорті так і записано: «у зв’язку з власною тупістю самоусунувся один „вовк”». Решта тільки-но помітили, як одного з них затримують, випарувалися в повітрі як роса на сонці.

Що ж ми отримали, друзі? Велике європейське місто, яке щороку окуповують «совки», цьогоріч на 9 травня побачило акцію здорової людини. Easy win, панове. Достатньо було групи небайдужих та заяви в поліцію.

Ми висловлюємо щиру подяку польським та німецьким однодумцям за те, що разом наробили шкоди кремлівським пропагандистам.

Росія щедро фінансує свою пропаганду, але ви в будь-який момент можете підтримати копійчиною гідний їй опір: https://bit.ly/39AhPO9

#ДС_щонового #ДС_русофобія #ДС_антисовок

Tags: #ДС_антисовок, #ДС_русофобія
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments