emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про дуель...

З приводу того, чому Усік «засцяв», дозволю собі поділитися деякими спостереженнями любителя бойових мистецтв із чималим стажем.
1. Безумовно, головна обставина тут - контракт із промоутерською компанією, котрий гарантовано такі речі йому забороняє і порушення якого знищить бійця фінансово. Інша справа, що не варто кидати виклик, аби потім ганебно зливатися. Але мізки - це точно не сильний бік «нашого» чемпіона.
2. Те, що виклик прийняв борець - абсолютно коректно. З якого-такого дива правила дуелі має встановлювати той, хто кидає виклик? Звичайно, тут є певні логічні обмеження, тобто, запрошення в ринг дещо обмежує участь фехтувальників чи стрільців, але бій у ринзі голіруч із застосуванням іншого, ніж у Усика, бойового мистецтва за правилами ММА (тобто, змішаних єдиноборств) - абсолютно коректна пропозиція.
3. Багато хто сперечається, які шанси кожного з бійців у такому двобої. Для тих, хто слідкував від самого зародження ММА (раніше вони називалися «бої без правил») такого питання немає. Років 25 тому, коли все у тій федерації тільки починалося, а бійців добре підготовлених одночасно в ударній і борцовській техніках ще не було (зараз уже є - К.В.), майстри боксу, кікбоксінгу, карате і Мой-Тай тотально поступалися не лише майстрам із дзюдо чи джіу-джітсу, а навіть «вольникам» і «класикам». Скорочення дистанції і переведення в партер практично не залишали ударникам шансів. Та й м‘язова маса у борців, як правило, більша.
4. Поза рингом (на вулиці) боксер може мати переваги перед борцем у зіткненні, наприклад, зі зграєю хуліганів. Тримаючи дистанцію, він здатний вирубити одного за одним кількох противників (реальний випадок на моїй пам’яті - 7). У борця тут шанси незрівняно менші. Але це проти «любителів». Якщо ж проти нього інший двоєборець, котрий має поняття в тактиці і план на бій, шанси боксера тануть (за більш-менш однакового рівня підготовки).
5. Враховуючи, що бійцівський поєдинок уже гарантовано не відбудеться, а публічний інтерес до нього досить гарно розігрітий, цікаво було б подивитися інтелектуальну дуель між цими двома спортсменами. У мене враження, що українець Грицай роздере малороса Усіка «як Тузік грілку». І тому, що розумніший, і тому, що правду відстоювати легше.
А ви підтримуєте ідею такої дуелі?
Subscribe

 • Цікава деталь

  Олександр Бригинець 5 ч. · Дуже цікаву деталь розкопали журналісти: в тому місці, куди стріляли в машині…

 • Показания Бурбы

  Юрій Бутусов 1 ч · Вчера Следственная комиссия Верховной Рады по Вагнергейту провела заседание в…

 • Хроника одного президента ‎ ‎(24- 25.‎09.‎2021)

  Хроника одного президента ‎ ‎25.‎09.‎2021 Ермак передал распоряжение приостановить работу ВСК Безуглой по теме…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment