emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Надзвичайно велика перемога

Отже, сьогодні ми одержали велику перемогу. Надзвичайно велику. Сьогодні Рада нарешті остаточно прийняла антиколомойський закон.

Проти нас був серіал Слуга Народу з тезою про золоті зуби замість МВФ.

Проти нас був Шарій, Дубінський і особисто Коломойський з історіями про цілющі властивості дефолту.

Проти нас було 16 тисяч правок, найбільша кількість правок за всю історію українського парламентаризму. До закону було більше правок, ніж у ньому було слів.

У нас не було власної попільнички на четвертому поверсі ОП. Не було телеканалів. Не було власних міністрів і депутатів.

У нас були лише ви. Люди. Тисячі людей, які щодня тисли на тих представників влади, хто був проти, і підтримували тих представників влади, хто був за.

На фініші саме ваші зусилля, концентровані зусилля сотень і тисяч людей, зерг-рашей у коментах, вуличних акцій, публікацій у ЗМІ, склалися у вістря списа, яке здолало багатоголову гідру Коломойського.

Дякую депутату Железняку з партії Голос за титанічну працю по обробці профільним комітетом найбільшої кількості правок в історії.

Дякую депутатам з демократичного крила Слуги Народу, "групі Чернєва/Потураєва" за роботу всередині фракції, і за сміливість відкритого демаршу проти Коломойського.

Дякую депутатам з ЄС за послідовну антиколомойську позицію.

Але найбільше дякую всім тисячам людей, які зробили цю перемогу важливою.

Це не кінець. Тепер ми прогнозуємо, що ці коні поскачуть в Конституційний суд, під яким ми з вами і побачимось невдовзі.

Всі зусилля "Демократичної сокири" були сконцентровані виключно на проблемі Коломойського взагалі і на антиколомойському законі. Це займає десятки і сотні годин нашої праці.

І ми будемо вимушені продовжувати цю війну доти, доки Коломойський не залишить Україну і не переїде в США на слідчі дії і ув'язнення. А потім, коли він це зробить, ми ще півроку будемо вичищати його посіпак з усіх кутів, тому що олігарх - це не людина, це система.

І на це нам потрібні ваші гроші. Складати їх можна сюди.

Сьогодні завдяки вашому донату в 500 гривень Україна отримала транш МВФ. Сьогодні ви своїм донатом відмінили дефолт. Таких донатів багато, але ваш донат особливий. Без нього ми б не впоралися. Дякую, і продовжуйте.

https://bit.ly/2wuBJMK

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments